Ubytování v soukromí Rožnov pod Radhoštěm | Kamsi.cz

Ubytování v soukromí Rožnov pod Radhoštěm

Ubytování v soukromí Rožnov pod Radhoštěm představují jedinečnou možnost, jak si užít prodloužený víkend nebo dovolenou v malebné přírodě na úpatí Vsetínských vrchů. Město Rožnov pod Radhoštěm proslulo zejména skanzenem Valašské muzeum v přírodě, které založil Bohumír a Alois Jaroňkovi. Valašské muzeum v přírodě je druhým nejstarším muzeem v přírodě ve střední Evropě. Po celý rok se v muzeu pořádají akce inspirované folklorem, lidovými zvyky i tradičními řemesly. Součástí Valašského muzea v přírodě je Dřevěné městečko, Mlýnská dolina, Valašská dědina a Pustevny. Během ubytování v soukromí v Rožnově pod Radhoštěm byste si určitě neměli nechat ujít možnost navštívit žádné z těchto ze tří jmenovaných muzeí. Dřevěné městečko je nejstarší částí muzea a je tvořeno přenesenými domy z rožnovského náměstí. Fojtství je kopií stavby z Velkých Karlovic, dřevěný kostelík sv. Anny je kopií vyhořelého kostela z Větřkovic. Na hřbitově zvaný Valašský Slavín byly pochovány významné osobnosti, jako například čtyřnásobný olympijský vítěz a světový běžecký rekordman Emil Zátopek, olympijský vítěz ve skoku na lyžích a český lyžař století Jiří Raška, zakladatelé Valašského muzea bratři Bohumír a Alois Jaroňkovi i evangelický kněz a autor Broučků Jan Karafiát. Rožnov pod Radhoštěm ubytování v soukromí vybízí také k prohlídce Mlýnské doliny s funkčním mlýnem, pilou, hamrem a dalšími technickými stavbami.

Ubytování v soukromí Rožnov pod Radhoštěm

Ubytování v soukromí Rožnov pod Radhoštěm je skvělým výchozím bodem pro vycházku na horu Radhošť, kde si můžete prohlédnout sochu Cyrila a Metoděje a dřevěný kostelík. Z Radhoště se můžete vydat na Pustevny a cestou se zastavit u sochy bájného boha Radegasta. Ubytování v soukromí v Rožnově pod Radhoštěm vybízí také k odpočinku v pivních lázních. Rožnovský pivovar umožňuje nejen ochutnat rožnovské pivo, ale také shlédnout film o historii pivovaru, který byl založen již v Rožnově pod Radhoštěm již v roce 1712. Rozhodnete-li se pro Rožnov pod Radhoštěm ubytování v soukromí s dětmi, můžete si Váš pobyt zpříjemnit návštěvou v zábavním Gibon parku s lanovým centrem, velkým hřištěm, trampolínami, indiánskou vesničkou a restaurací. Při pobytu v Rožnově pod Radhoštěm byste určitě neměli zapomenout na exkurzi v dílně na výrobu svíček s ručním zdobením. Exkurzi si můžete zajistit ve společnosti Unipar.

Ubytování v soukromí Rožnov pod Radhoštěm last minute

Ubytování v soukromí Rožnov pod Radhoštěm last minute můžete využít také k výletům do okolí Rožnova pod Radhoštěm. K zajímavým turistickým cílům patří zejména Lysá hora, vrchol Velký Javorník, rozhledny Čarták i Štramberská trůba. Ubytování v soukromí v Rožnově pod Radhoštěm Vás nezklame ani svými komfortními ubytovacími službami. Pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Ubytování v soukromí v Rožnově pod Radhoštěm last minute nabízí také možnost vaření v kuchyňce s jídelním koutem. Ke stravování můžete využít také některou z místních restaurací a pochutnat si tak na typických valašských specialitách. S hledáním útulného bydlení v Rožnově pod Radhoštem Vám velmi rád pomůže internetový portál Kamsi.cz.

Ubytování v soukromí v Vsetíně vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Rožnov pod Radhoštěm ubytování nebo v okolí Rožnov pod Radhoštěm jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Rožnov pod Radhoštěm preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

roznov-pod-radhostem

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 67
typ_ubytovani_id: 886
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist