Penziony Rožnov pod Radhoštěm | Kamsi.cz

Penziony Rožnov pod Radhoštěm

Penziony Rožnov pod Radhoštěm nabízí ideální příležitost k prožití pohodové rodinné dovolené v malebné přírodě Beskyd. Valašsko je velmi oblíbenou destinací také pro trávení prodlouženého víkendu. Rožnov pod Radhoštěm je proslulý zejména skanzenem Valašského muzea v přírodě, který je největším a nejstarším skanzenem ve střední Evropě. Skanzen byl založen v roce 1925 a skládá se ze tří expozic. V Dřevěném městečku, Valašské dědině a Mlýnské dolině je rozmístěno přibližně sto památkových objektů. Valašské muzeum v přírodě se snaží návštěvníkům přiblížit tradiční techniky, lidové umění i obyčeje a rekonstrukce společenského života. Ve skanzenu se každoročně pořádají jarmarky i festivaly. Penziony v Rožnově pod Radhoštěm jsou skvělou příležitostí také pro výstup na horu Radhošť. Zaparkovat můžete na Pustevnách a vydat se tak turistickou stezkou k soše bájného boha Radegasta až k Radhošti. Na horu Radhošť můžete přijít nejen pěšky, ale rovněž nechat se vyvézt lanovkou, přijet na běžkách nebo na kole. Rožnov pod Radhoštěm penziony můžete využít také k lyžování. Lyžařský areál Pustevny disponuje osmi sjezdovkami všech obtížností. Sjezdovky dosahují celkové délky přes tři kilometry. Ke sjezdovému lyžování můžete využít také Ski areál Bílá, Ski Centrum Kohútka, Skiareál Soláň – Sedlo i Ski areál Razula.

Penziony v Rožnově pod Radhoštěm

Penziony v Rožnově pod Radhoštěm Vám poslouží k aktivnímu odpočinku, relaxaci v pivních lázních i krytém bazénu s rehabilitačním centrem. Rodiny s dětmi se rádi vydají do zábavního Gibon parku s lanovým centrem, velkým hřištěm, trampolínami, indiánskou vesničkou a restaurací. Penziony Rožnov pod Radhoštěm vyzývají také k procházce k Jurkovičově rozhledně, která je součástí rožnovského Skanzenu v přírodě. Rožnov pod Radhoštěm se může pochlubit také firmou Unipar, která se zabývá výrobou svíček s ručním zdobením. Při návštěvě této společnosti budete moci nahlédnout do dílny a prohlédnout si tak kolekce, které jsou aktuálně moderní. V prodejně si pak můžete vybrat nějaký stylový suvenýr. Rožnov pod Radhoštěm penziony vybízí také k výletům do okolí Rožnova pod Radhoštěm. Vyrazit tak můžete k rozhledně Čarták, která se rozprostírá kousek od česko – slovenského hraničního přechodu Bumbálka. V případě nepříznivého počasí můžete navštívit muzeum v Kopřivnici, ve které se nachází Technické muzeum Tatra, Lašské muzeum, Muzeum Fojtství i Expozice Emila a Dany Zátopkových.

Penziony Rožnov pod Radhoštěm last minute

Penziony Rožnov pod Radhoštěm last minute si zamilujete také díky komfortním ubytovacím službám. Ubytovat se můžete v některém z pokojů s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí a připojením k internetu. Ke stravování můžete využít některou z místních restaurací a pochutnat si tak na místních specialitách, jako jsou například kyselice, frgály, kontrabáš nebo halušky s brynzou. Penziony v Rožnově pod Radhoštěm Vám rády zpříjemní také večery cimbálovou hudbou. Penziony v Rožnově pod Radhoštěm last minute se Vám budou hledat velmi dobře díky internetovému portálu Kamsi.cz.

Penziony v Vsetíně vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Rožnov pod Radhoštěm ubytování nebo v okolí Rožnov pod Radhoštěm jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Rožnov pod Radhoštěm preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

roznov-pod-radhostem

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 67
typ_ubytovani_id: 6
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist