Apartmány Dolní Morava | Kamsi.cz

Apartmány Dolní Morava

Apartmány Dolní Morava představují jedinečnou příležitost pro prožití aktivní letní i zimní dovolené. Dolní Moravu si pro dovolenou vybírají rády, jak rodiny s dětmi, tak mladé páry a v neposlední řadě také senioři. V letním období si v Dolní Moravě na své přijdou milovníci horské turistiky i cykloturistiky. Mnozí návštěvníci Dolní Moravy začínají své toulky za místní nádhernou přírodou u chaty Slaměnka, kam se nechají vyvést lanovkou. Od chaty Slaměnka pak pokračují na vrchol Kralického Sněžníku, k prameni řeky Moravy, do Hynčic, Starého Města pod Sněžníkem nebo na polskou stranu hřebene. Apartmány v Dolní Moravě nabízí také možnost projetí se po single trails Dolní Morava. Tyto jednosměrné sjezdové trasy jsou vhodné, jak pro začátečníky, tak zkušené jezdce. Součástí trasy Skalní trail jsou dřevěné lávky, klopené zatáčky i terénní vlny. Druhá trasa nazvaná Sloní trail je vhodná zejména pro nejmenší a začínající cyklisty, kteří touží po adrenalinových zážitcích. Dolní Morava apartmány Vás od jara do podzimu zlákají také k návštěvě Stezka v oblacích, bobové dráhy nebo adrenalin parku.

Apartmány v Dolní Moravě

Apartmány v Dolní Moravě Vás nezklamou ani v zimním období. Relax & sport resort Dolní Morava disponuje pěti sjezdovkami všech stupňů obtížností. Celková délka sjezdových tratí činí 9,5 km. Adrenalin zažijete zejména v areálu U Slona, kde vyrostla Fun Line s tratí plnou klopených zatáček a terénních vln pro lyžaře i snowboardisty. Sjezdovka U Slona nadchne také vyznavače carvingového lyžování s unikátní šířkou 80 m a délkou 1200 m. V Relax & sport resortu Dolní Morava najdete dvě čtyřsedačkové lanovky i tři vleky. Pro nejmenší lyžaře je v provozu Ski park Amálka s pojízdným pásem, kolotočem, pomou i spoustou pohádkových postav. Apartmány Dolní Morava patří k oblíbeným ubytovacím zařízením také milovníků běžkování. Výchozím bodem pro běžkařské tratě na Dolní Moravě je chata Slaměnka u horní stanice lanovky Sněžník. Odtud vedou upravené stopy zpět do Dolní Moravy i na druhou stranu hřebene až na Návrší nad Starým Městem pod Sněžníkem. V případě příznivého počasí je možné využít také běžecké okruhy v údolí Mokřiny a Babská. Dolní Morava apartmány se obvykle nachází také nedaleko sáňkařské dráhy, lyžařské školy a skialpového centra.

Apartmány Dolní Morava last minute

Apartmány Dolní Morava last minute Vás nezklamou ani svými komfortními ubytovacími službami. Ubytovat se můžete v apartmánech s pohodlně zařízenými pokoji, sociálním zařízením, úschovou sportovního vybavení, připojením k internetu i kuchyňskou a jídelním koutem. Ke stravování můžete využít také některou z místních restaurací. Apartmány v Dolní Moravě jsou vhodné pro prožití rodinné dovolené, prodloužených víkendů s partou kamarádů, školních lyžařských výcviků i škol v přírodě. Apartmány v Dolní Moravě last minute umožňují také podniknout výlety do okolí Dolní Moravy a navštívit tak například rozhlednu Klepý, vodní elektrárnu Dlouhé Stráně, ruční papírnu ve Velkých Losinách nebo jeskyni Na Pomezí.

Apartmány v Ústí nad Orlicí vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Dolní Morava ubytování nebo v okolí Dolní Morava jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Dolní Morava preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

dolni-morava

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 77
typ_ubytovani_id: 445
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist