Ubytování Dolní Morava | Kamsi.cz

Ubytování Dolní Morava

Ubytování Dolní Morava představuje ideální příležitost pro odpočinek zejména pro ty, kteří touží po aktivně prožité dovolené nebo prodlouženém víkendu. Ubytování v Dolní Moravě se totiž nachází nedaleko vrcholu Kralický Sněžník, kde bylo vybudováno i velmi oblíbené a moderně vybavené lyžařské centrum. Lyžařský areál Dolní Morava je vybaven dvěma moderními čtyřsedačkovými lanovkami, dětským ski parkem, kotvou a čtyřma sjezdovkami všech stupňů obtížností. Sjezdovka U Slona nadchne všechny vyznavače carvingového lyžování. Ubytování v Dolní Moravě je v zimním období také skvělou volbou pro ty, kteří milují sáňkování nebo bobování. Dolní Morava a okolí Kralického Sněžníku nabízí také skvělé lyžařské možnosti pro běžkaře. Jesenická lyžařská magistrála disponuje padesáti kilometry upravovaných stop. Dolní Morava ubytování je tak skvělou volbou pro prožití zimní dovolené, prodlouženého víkendu nebo lyžařských výcviků v malebné přírodě Jeseníků.

Ubytování v Dolní Moravě

Bylo by však velkou chybou využít příležitosti pro ubytování v Dolní Moravě pouze k zimním radovánkám. Na své si zde přijdou také milovníci turistiky, cykloturistiky, vodáctví i krásné přírody. Nadšenci horské turistiky budou mít určitě dobrý pocit po zdolání vrcholu Kralický Sněžník, který dosahuje nadmořské výšky 1 424 m. n. m. Vydáte-li se na tento vrchol z Dolní Moravy, můžete počítat s trasou dlouhou osm až jedenáct kilometrů. Na Kralický Sněžník vede od chaty Slaměnky lanovka, která Vám umožní pošetřit síly a kochat se tak výhledy na romantická panoramata okolní přírody. Vyfotit se můžete na vrcholu Kralického Sněžníku se sochou slůněte. Ubytování Dolní Morava je také skvělým výchozím bodem pro návštěvu pivovarnického muzea Holba v Hanušovicích, termálních lázní Velké Losiny nebo vodní elektrárny Dlouhé Stráně. Dolní Morava ubytování můžete využít také k procházce k pramenu řeky Moravy, který pramení pod vrcholem Kralický Sněžník, nebo k rozhledně Klepý.

Ubytování Dolní Morava last minute

Ubytování Dolní Morava last minute Vás nadchne svou pohostinností. Ubytování si můžete vybrat v některém z komfortně zařízených hotelů, penzionů a apartmánů. Pokoje ve většině případů disponují vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Místní provozovatelé ubytování v Dolní Moravě jsou připraveni také na to nabídnout svým hostům možnost úschovy sportovního vybavení. K apartmánům obvykle patří také kuchyňský kout, který poslouží k uvaření nebo přípravě rychlých pokrmů. Ke stravování můžete využít také místní restaurace. Ubytování v Dolní Moravě last minute se Vám budete hledat mnohem pohodlněji díky internetovému portálu Kamsi.cz.

Vyberte si v Dolní Morava ubytování nebo v okolí Dolní Morava jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Dolní Morava preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

dolni-morava

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 77
typ_ubytovani_id:
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist