Penziony Vrchlabí | Kamsi.cz

Penziony Vrchlabí

Město Vrchlabí je jednou z chloub Krkonoš, které si rozhodně zaslouží, aby se zde strávili prodloužený víkend nebo dovolenou. Vrchlabí bývá označováno jako Vstupní brána Krkonoš a rozhodně má své návštěvníky čím zaujmout. Penziony Vrchlabí po celý rok vřele vítají tuzemské i zahraniční turisty, kteří chtějí strávit volné dny v krásné krkonošské přírodě. Město Vrchlabí je skvělým výchozím bodem pro pěší výlety, cyklovýlety i lyžování. Penziony ve Vrchlabí jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Mnohé z nich nabízí svým hostům možnost návštěvy sauny, krytého bazénu nebo fitness. U penzionů najdete v mnoha případech také tenisové kurty, dětská hřiště i parkovací místa. Vrchlabí penziony nabízí rovněž stravování v restauracích.

Penziony ve Vrchlabí

Vrchlabí penziony vyhledávají zejména milovníci zimních sportů. V zimním období můžete ve Vrchlabí využít lyžařský areál Herlíkovice. Zavítat můžete také do skiareálu Vrchlabí – Kněžický vrch, který najdete přibližně půl kilometru od historického jádra města Vrchlabí. Lanovky Vás dopraví na Kněžický vrch, odkud se můžete vydat také na běžkách směrem na Benecko nebo Mísečky. Tento ski areál je ideálním místem také pro lyžaře začátečníky a rodiny s dětmi. Penziony ve Vrchlabí lákají turisty také v letním období a to zejména proto, že zde můžete navštívit Krkonošské muzeum, kde se můžete seznámit s přírodou Krkonoš. Ve Vrchlabí najdete také vzácné pozůstatky původní městské zástavby, jedná se o čtyři štítové domy s podloubím. Penziony Vrchlabí Vás vyzvou také k procházce po turistické stezce Pec – Obří důl – Sněžka.

Penziony Vrchlabí last minute

Vrchlabí je rovněž ideálním východiskem na výlety po horských hřebenech či vyjížďkách na horských kolech. Penziony Vrchlabí mohou využít k ubytování také vodáci či milovníci pivního festivalu, který se koná vždy druhou sobotu v měsíci srpnu. Tradičně na tomto pivovarském festivalu prezentuje pivo okolo deseti pivovarů. Penziony ve Vrchlabí last minute jsou ideální volbou také v případě, že se rozhodnete pro dovolenou nebo prodloužený víkend v Krkonoších na poslední chvíli. Město Vrchlabí i last minute Vrchlabí penziony rozhodně patří k místům, které by měl každý Čech alespoň jednou ve svém životě navštívit.

Penziony v Trutnově vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Vrchlabí ubytování nebo v okolí Vrchlabí jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Vrchlabí preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

vrchlabi

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 63
typ_ubytovani_id: 6
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist