Levné ubytování Velká Úpa | Kamsi.cz

Levné ubytování Velká Úpa

Levné ubytování Velká Úpa patří k velmi oblíbeným lokalitám pro odpočinkovou dovolenou. Velkou Úpu je možné charakterizovat jako velkou vesnici, která se nachází ve východní části Krkonoš. Celkově pak Velká Úpa patří k jedněm z nejznámějších krkonošským rekreačním střediskům. Levné ubytování ve Velké Úpě si pochvalují, jak milovníci běžkování a sjezdového lyžování, tak nadšenci horské turistiky. V zimním období si ve Velké Úpě přijdou na své lyžaři v moderním zimním středisku Skiport. Toto lyžařské centrum spojuje Velkou Úpu s Portášovými Boudami, které jsou jedním z vhodných míst k výstupu na nejvyšší bod Krkonoš a zároveň na nejvyšší českou horu Sněžku. Velkou Úpu protínají také udržované běžkařské trasy. Proslulá je zejména osmdesát kilometrů dlouhá Krkonošská magistrála. Na běžkách se můžete vydat také do Malé Úpy a zpět nebo okolo Pěnkavčího vrchu. Velká Úpa levné ubytování umožňuje lyžařům i horským turistům kochat se krásnými krkonošskými panoramaty.

Levné ubytování ve Velké Úpě

Levné ubytování ve Velké Úpě poskytuje velmi pohodlné ubytování v nejrůznějších typech penzionů, hotelů i apartmánů. Všechna tato zařízená disponují vlastním sociálním zařízením s koupelnou a WC. Večerní chvíle si můžete zkrátit sledováním barevné televize nebo hraním ping-pongu či jiných stolních her. Ti, kteří přijedou do Velké Úpy autem, ho mohou nechat před ubytovacím zařízením na parkovišti. Mnohé krkonošské penziony a hotely disponují také restauracemi, kde si můžete pochutnat na místních specialitách. Velká Úpa levné ubytování vyzývá k procházce po Cestě horských nosičů. Jde obnovenou původní trasu, po které asi sto let vynášeli nosiči náklady na Sněžku. Dnes je tato stezka vybavena informačními panely. Odpočinout si můžete při výletu na odpočívadlech, které jsou vybaveny zvýšenými podpěrami pro položení krosny. V Hospodě horských nosičů ve Velké Úpě Vám velmi ochotně zapůjčí pravou Krkonošskou dřevěnou krosnu, kterou si můžete upevnit na batoh a zkusit si na vlastní kůži, jaké to je táhnout sedm kilometrů na vrchol takový náklad. Levné ubytování Velká Úpa Vás zaujme také díky možnosti trávit dovolenou na čerstvém vzduchu v okolí krásné přírody.

Levné ubytování Velká Úpa last minute

Levné ubytování ve Velké Úpě Vám velmi rád pomůže najít internetový portál Kamsi.cz, prostřednictvím jehož najdete bohatou nabídku na prodloužené víkendy i dovolené. Internetový portál Kamsi.cz myslí také na ty, kteří se rozhodnou hledat levné ubytování ve Velké Úpě last minute na poslední chvíli. Ať už se rozhodnete pro letní nebo zimní dovolenou v Krkonoších, vždy se můžete spolehnout na to, že last minute Velká Úpa levné ubytování bude to pravé pro Vás.

Levné ubytování v Trutnově, které se nachází v různých obcích

Vyberte si v Velká Úpa ubytování nebo v okolí Velká Úpa jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Velká Úpa preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

velka-upa

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 63
typ_ubytovani_id:
druh_zazitku_id: 986
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist