Ubytování Velká Úpa | Kamsi.cz

Ubytování Velká Úpa

Ubytování Velká Úpa najdeme v městské části Pec pod Sněžkou. Jde tedy o další chloubu východní části Krkonoš. Celoročně si tuto velkou vesnici vybírají zejména milovníci hor, kteří touží po prodlouženém víkendu či týdnu v prostředí čisté přírody. Není proto divu, že Velká Úpa patří k nejznámějším střediskům rekreace a ubytování ve Velké Úpě k nejvyhledávanějším v Krkonoších. Krkonoše jsou pak jasnou volbou zejména pro ty, kteří si nedovedou své dny volna představit bez lyžování či horské turistiky. V centru Velké Úpy a bezprostřední blízkosti ubytování ve Velké Úpě se rozprostírá moderní středisko zimních sportů Skiport, které se může pochlubit lanovou dráhou spojující právě Velkou Úpu s Portášovými Boudami. Na začátku roku 2014 byla otevřena nová lyžařská trasa SkiTour, která spojuje nedaleké Jánské Lázně s Pecí pod Sněžkou přes Černou horu. Tato běžkařská trasa měří z Černé hory do Pece pod Sněžkou tři kilometry a umožňuje vychutnat si pohled na krásnou zasněženou krajinu Krkonoš také běžkařům. Velká Úpa ubytování tak umožňuje strávit v této malebné vesnici například Silvestra, vánoční svátky i jarní prázdniny.

Ubytování ve Velké Úpě

Během ubytování ve Velké Úpě můžete vystoupat po obnovené původní trase, kudy v minulosti asi sto let vynášeli nosiči náklady na Sněžku. Dnes tato stezka nese název Cesta horských nosičů a po její trase se dovíte mnohé zajímavé informace z informačních panelů, odpočinout si můžete na odpočívadlech, které jsou vybaveny zvýšenými podpěrami pro položení krosny. Ve Velké Úpě v Hospodě horských nosičů je možné si zapůjčit také pravou Krkonošskou dřevěnou krosnu, upevnit si ji na vlastní batoh a vystoupat tak po sedmikilometrové trase na vrchol Sněžky. Ubytování Velká Úpa láká k pobytu zejména díky komfortně zařízeným penzionům, hotelům i apartmánům. Těšit se zde můžete na ubytování ve stylu, na jaký jste zvyklí z domu. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, nechybí na většině míst ani připojení k internetu a barevná televize. Velká Úpa ubytování se nachází v klidné lokalitě, kde můžete strávit pohodlný prodloužený víkend také s malými dětmi, se kterými si můžete udělat procházku například po Pohádkové stezce Malou Úpou, kde na vás čeká deset zastavení s pohádkami od Marie Kubátové.

Ubytování Velká Úpa last minute

Ubytování ve Velké Úpě last minute z pohodlí domova najdete také vcelku rychle na poslední chvíli. Internetový portál Kamsi.cz Vám s tímto hledáním velmi rád pomůže. Pomocí jeho služeb najdete útulné ubytování ve Velké Úpě last minute, které umožní všem klientů zregenerovat jejich síl a dodat jim novou energii. Ať už se rozhodnete pro last minute Velká Úpa ubytování v jakémkoliv ročním období, nemusíte se obávat, že byste zde nenašli místo pro Vaši dovolenou.

Vyberte si v Velká Úpa ubytování nebo v okolí Velká Úpa jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Velká Úpa preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

velka-upa

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 63
typ_ubytovani_id:
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist