Ubytování v soukromí Pec pod Sněžkou | Kamsi.cz

Ubytování v soukromí Pec pod Sněžkou

Ubytování v soukromí Pec pod Sněžkou je ideálním místem pro trávení dovolené i pro prodloužené víkendy. Pec pod Sněžkou a její okolí si zamilují, jak nadšenci zimních sportů, tak ti, kteří si jen stěží dovedou představit relaxaci v horách bez horské turistiky. Skvělé lyžařské podmínky a vybavení nabízí zejména ski areál Černá hora – Pec. Tento lyžařský areál nabízí 12,5 km dlouhé sjezdovky i takové lahůdky, jako je lyžařská atrakce Funline s klopenými zatáčkami a 8 m dlouhým tunelem. V místním ski areálu se nachází také tratě s časomírou pro sjezd i obří slalom. Celkově pak v Peci pod Sněžkou najdete až deset vleků i čtyřsedačkovou lanovku. Ubytování v soukromí v Peci pod Sněžkou jsou jedinečným výchozím bodem na nejvyšší horu České republiky Sněžku. Na Sněžku vede několik turistických, běžeckých i cyklistických tras. V Peci pod Sněžkou je také nástupní stanice sedačkové lanovky, která Vám zpříjemní výstup na tento krkonošský vrchol. Pec pod Sněžkou ubytování v soukromí se těší velké oblibě také díky pestrému množství typů na výlety. Vydat se tak můžete na Hnědý vrch, kde najdete novou nejvyšší rozhledu Krkonoš, do světoznámého lázeňského města Jánské Lázně nebo k nejstarší horské boudě na hřebeni Krkonoš, která se nazývá Luční bouda. Romantickou atmosféru si můžete vychutnat při pohádkové stezce Malou Úpou.

Ubytování v soukromí v Peci pod Sněžkou

Ubytování v soukromí v Peci pod Sněžkou Vás nadchne také svou pohostinností. Tento typ ubytování je vybaven pokoji s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Nabízí také možnost využití kuchyňky s nádobím i kuchyňskými spotřebiči, obvykle nechybí ani lednička. Před ubytováním najdete také parkoviště a v interiéru ubytování uzamykatelné sklepní kóje pro úschovu kol, lyží jiného sportovního vybavení. Z mnohých ubytování v soukromí Pec pod Sněžkou budete mít exkluzivní výhled na krkonošská panoramata. Pec pod Sněžkou se tak s velkou oblibou řadí také k místům, kde se rozhodnou nejen milovníci přírody strávit svou dovolenou a prodloužené víkendy, ale prožít také konec roku nebo velikonoční svátky. Pec pod Sněžkou si vybírá s velkou oblíbenou také školy pro pořádání školních výletů, lyžařských výcviků či škol v přírodě. Pec pod Sněžkou ubytování v soukromí uspokojí také děti a dospívající, neboť přímo v Peci pod Sněžkou se nachází lanový Monkey park, tenisové kurty či kuželková dráha.

Ubytování v soukromí Pec pod Sněžkou last minute

Pec pod Sněžkou ubytování v soukromí není hojně vyhledáváno pouze tuzemskými turisty, ale také zahraničními hosty. I to svědčí o tom, že Krkonoše a jejich okolí jsou perlou České republiky. Ubytování soukromí v Peci pod Sněžkou last minute Vás přesvědčí o tom, že dovolená v České republice v jakémkoliv ročním období má své kouzlo. Last minute Pec pod Sněžkou ubytování v soukromí se Vám velmi dobře podaří najít i na poslední chvíli díky internetovému portálu Kamsi.cz.

Ubytování v soukromí v Trutnově vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Pec pod Sněžkou ubytování nebo v okolí Pec pod Sněžkou jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Pec pod Sněžkou preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

pec-pod-snezkou

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 63
typ_ubytovani_id: 886
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist