Apartmány Pec pod Sněžkou | Kamsi.cz

Apartmány Pec pod Sněžkou

Apartmány Pec pod Sněžkou jsou jedinečnou příležitostí, jak si odpočinout od každodenních starostí a relaxovat jen tak v překrásné přírodě Krkonoš. Pec pod Sněžkou nabízí jedinečné možnosti, jak k aktivní dovolené, tak k pobytu ve wellness. Apartmány v Peci pod Sněžkou jsou skvělým výchozím bodem pro kratší procházky i vícedenní horské túry. K oblíbeným vycházkovým trasám v Peci pod Sněžkou patří zejména Okolo Pece. Tato trasa měří pět kilometrů a nabízí možnost seznámit se podrobně s historií horského města Pece pod Sněžkou. Dále se můžete vydat k Zelenému potoku nebo k Vlčí jámě. Ideální vycházkovou stezkou je také trasa Ke Krakonošově zpovědnici. Pec pod Sněžkou apartmány je také rájem pro cykloturisty. Místní cyklotrasy Vás zavedou například k Janovým Boudám, k Růžové hoře nebo se můžete nechat zlákat trasou vedoucí z Pece pod Sněžkou k Husově boudě, dále pak k Pražské a Kladenské boudě. Tato cyklistická trasa končí opět v Peci pod Sněžkou.

Apartmány v Peci pod Sněžkou

Apartmány v Peci pod Sněžkou lákají k aktivní dovolené také milovníky sjezdového lyžování, běžkování a snowboardingu. Ski areál v Peci pod Sněžkou disponuje 12,5 km sjezdovek. V místním lyžařském areálu najdete také lyžařské atrakce, jako je Funline s klopenými zatáčkami a 8 m dlouhým tunelem. Těšit se také můžete na tratě s časomírou pro sjezd i obří slalom. Večerní lyžování si užijete na sjezdovkách Javor i U lesa. Pec pod Sněžkou je také vhodným místem pro lyžaře začátečníky, neboť místní ski areály jsou vybaveny lyžařskými školami. K dalším oblíbeným ski areálům v blízkosti Pece pod Sněžkou patří lyžařské areály Černá Hora, Černý důl, Velká Úpa a Svoboda pod Úpou. Apartmány Pec pod Sněžkou si oblíbí také děti a dospívající a to zejména při návštěvě lanového parku Monkey park v Peci pod Sněžkou, tenisových kurtů nebo hotelu Horizont, který je vybaven mimo jiné také vnitřním bazénem, vířivkou, saunou, squashovým kurtem i kuželkovou dráhou. Pec pod Sněžkou apartmány Vás vyzvou také ke zdolání nejvyšší hory v České republiky – Sněžky. Na vrcholu Sněžky se nachází Polská bouda s meteorologickou stanicí, kamenný trigonometrický obelisk i 14 m vysoká rotundová kaple sv. Vavřince, která zde byla postavena již v roce 1681 a je tak nejstarším objektem na vrcholu Sněžky. Cestu na Sněžku Vám zpříjemní lanovka, která vede z Pece pod Sněžkou přímo na vrchol této hory.

Apartmány Pec pod Sněžkou last minute

Pec pod Sněžkou apartmány si zamilujete také díky jejich komfortnímu zařízení. Těšit se můžete na pokoje s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i možností využití kuchyňky s nádobím i elektrickými spotřebiči. Před apartmány se ve většině případů rozprostírá parkoviště a uzamykatelné sklepní kóje pro úschovu kol, lyží i jiných sportovních vybavení. Mnohé apartmány nabízí nádherné výhledy na romantická panoramata Krkonoš. Apartmány v Peci pod Sněžkou last minute Vás přesvědčí o tom, že dovolená v srdci Krkonoš je to pravé pro Vaši relaxaci. Prožít zde můžete také oslavy Silvestra, velikonočních svátků nebo některých z podzimních svátků. Last minute Pec pod Sněžkou apartmány jsou také skvělou volbou pro pořádání školních nebo firemních akcí.

Apartmány v Trutnově vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Pec pod Sněžkou ubytování nebo v okolí Pec pod Sněžkou jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Pec pod Sněžkou preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

pec-pod-snezkou

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 63
typ_ubytovani_id: 445
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist