Ubytování v soukromí Jánské Lázně | Kamsi.cz

Ubytování v soukromí Jánské Lázně

Ubytování v soukromí Jánské Lázně umožňují prožít dovolenou nebo prodloužený víkend ve světoznámém lázeňském městě. Jánské Lázně jsou klidným městečkem rozprostírajícím se na úpatí Černé hory. Z Jánských Lázní vede na vrchol Černé hory kabinová lanová dráha. Jánské Lázně jsou jedinými lázněmi na české straně Krkonoš. V zimě do Jánských Lázní zavítají zejména milovníci lyžování, neboť místní lyžařský areál je druhým nejlépe hodnoceným lyžařským střediskem v České republice. Ubytování v soukromí v Jánských Lázních lákají k dovolené či prodlouženému víkendu nejen milovníky sjezdového lyžování a běžkování, ale také cyklisty a pěší turisty. Jánské Lázně ubytování v soukromí vyhledávají také milovníci české historie. Navštívit tak můžete například barokní hospitál Kuks i s unikátním farmaceutickým muzeem, podorlický skanzen Krňovice, hrad Pecka, archeopark Všestary nebo zámek Karlova Koruna.

Ubytování v soukromí Jánské Lázně

Ubytování v soukromí Jánské Lázně Vás vyzve také k pěším výletům. K těm nejlákavějším turistickým cílům v okolí Jánských bezpochyby patří Černohorské rašeliniště, lesní hrádek Aichelburg, symbolický pramen Labe i vrchol nejvyšší české hory Sněžky. Ubytování v soukromí v Jánských Lázních nabízí jedinečnou příležitost, jak si užít ozdravný pobyt. Jánské Lázně se specializují na léčbu dětské obrny, pohybového i dýchacího ústrojí. V Jánských Lázních vyvěrají desítky pramenů. Procházkou můžete dojít k dominantě Jánských Lázní, kterou je bezpochyby secesní kolonáda se sochou Krakonoše. Jánské Lázně ubytování v soukromí si rády rezervují také rodiny s dětmi. Pohodovou atmosféru rodinné dovolené Vám může zpestřit procházka k výletnímu altánu Muchomůrka mezi Jánskými Lázněmi a Svobodou nad Úpou. Nedaleko výletního altánu se nachází Farmapark Muchomůrka, kde se děti mohou vyhrát na přírodním dětském hřišti s houpačkami i si pohladit zvířata v zookoutku.

Ubytování v soukromí Jánské Lázně last minute

Ubytování v soukromí Jánské Lázně last minute Vás nezklamou ani svými nadstandardními ubytovacími službami. Ubytování v soukromí v Jánských Lázních disponuje pokoji s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Tento typ ubytování je velmi často vybaven rovněž kuchyňkou s jídelním koutem. Ke stravování můžete využít také některou z místních restaurací a pochutnat si na tradiční české kuchyni. Sportovně založené hosty určitě potěší možnost úschovy sportovního vybavení. Ke snadnějšímu hledání ubytování v soukromí v Jánských Lázních last minute můžete využít internetový portál Kamsi.cz.

Ubytování v soukromí v Trutnově vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Janské Lázně ubytování nebo v okolí Janské Lázně jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Janské Lázně preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

janske-lazne

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 63
typ_ubytovani_id: 886
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist