Penziony Jánské Lázně | Kamsi.cz

Penziony Jánské Lázně

Penziony Jánské Lázně nabízí jedinečnou možnost, jak prožít dovolenou nebo prodloužený víkend v lázních na české straně Krkonoš. Jánské Lázně jsou světoznámým lázeňským městem, které se může pochlubit také velmi dobře hodnoceným lyžařským střediskem v České republice. Nad městem Jánské Lázně se rozprostírá Černá hora, která dosahuje výšky 1299 m. n. m. a na její vrchol vede přímo z města kabinová lanová dráha. V lyžařském areálu najdete moderní lanovky, vleky i běžkařské tratě. Penziony v Jánských Lázních lákají nejen milovníky zimních sportů, ale také cyklisty a pěší turisty. Místní obyvatelé doporučují cyklistům zejména projetí 1. Krkonošské cyklistické naučné stezky, která je vedena po lesních cestách Černé a Světlé hory. Tuto projížďku na kole můžete využít také ke kochání se překrásnými výhledy na krkonošské vrcholy. Jánské Lázně penziony zvou také k výšlapům na nejvyšší horu České republiky Sněžku, k Prameni Labe i k Pančavskému vodopádu. Rovněž se můžete projít Naučnou stezkou černohorského rašeliniště. V Jánských Lázních si samozřejmě užijete také procházky k Horní promenádě.

Penziony v Jánských Lázních

Penziony v Jánských Lázních můžete využít také k výletům do okolí. Velmi oblíbená je například vycházková trasa Střední hřeben, která vede z náměstí od kolonády ke katolickému kostelu, Rudolfovu údolí a kolem dětské léčebny Vesna dojdete až k výletnímu místu Hoffmanova bouda. Trasa je dlouhá 2,5 km. K velmi lákavým turistickým cílům v okolí Jánských Lázní, ke kterým vábí penziony Jánské Lázně, patří také ZOO Dvůr Králové nad Labem, hospitál Kuks, Adršpašské skály a pevnost Josefov. Součástí pohraničního opevnění proti fašistickému Německu před druhou světovou válkou byla pevnost Stachelberg. Jeho stavbu přerušila Mnichovská dohoda a odstoupení pohraničí Německu v říjnu 1938. V bezprostřední blízkosti této pevnost se nachází rovněž nově postavená rozhledna Eliška. Jánské Lázně penziony jsou také ideální příležitostí pro prožití rodinné dovolené. Děti se Vám podaří úspěšně zabavit v Relax parku v Peci pod Sněžkou, kde najdete první Krkonošskou bobovou dráhu s lanovým parkem, skluzavkami a trampolínami. Další možností je výstava „Do Krakonošova“ v Svobodě nad Úpou. Na Výstavě na Vás čekají pohádkové postavičky z Krkonoš, jako je Krakonoš, Trautenberk, permonící z Rýchov nebo vodníci z Úpy.

Penziony Jánské Lázně last minute

Penziony Jánské Lázně last minute Vás potěší také svými ubytovacími službami. Spolehnout se můžete na pokoje s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Mnohé penziony v Jánských Lázních last minute disponují také úschovou kol, lyží a jiného sportovního vybavení. Využít můžete také možnosti stravování v restauracích nebo si uvařit v kuchyňkách penzionů. Pro hledání penziony v Jánských Lázních last minute můžete využít internetový portál Kamsi.cz.

Penziony v Trutnově vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Janské Lázně ubytování nebo v okolí Janské Lázně jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Janské Lázně preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

janske-lazne

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 63
typ_ubytovani_id: 6
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist