Ubytování Jánské Lázně | Kamsi.cz

Ubytování Jánské Lázně

Jánské Lázně jsou jedním z nejoblíbenějších horských měst a rekreačních středisek v České republice. Při využití nabídky ubytování Jánské Lázně si budete moci užívat přírodu na české straně Krkonoš a jediné lázeňské město v této oblasti. Jánské Lázně se zaměřují na léčbu dětské obrny a nemoci pohybového ústrojí. V lázeňském prostoru se nachází asi 30 léčebných pramenů a velké množství lázeňských objektů. Ubytování Jánské Lázně Vás vyzve nejen k využití léčebných procedur, ale také k procházkám k architektonicky zajímavým objektům, k nimž bezpochyby patří secesní lázeňská kolonády z roku 1893 a pseudogotický kostel sv. Jana Křtitele z roku 1885. Ubytování v Jánských Lázních je také skvělým výchozím bodem pro návštěvu rozhledny na Černé hoře. Tato rozhledna je také dominantou města Jánské Lázně a pohodlně se k ní dostanete také pomocí lanové dráhy, která vede přímo z centra města. Rozhledna nabízí krásné výhledy na krkonošské vrcholy a Podkrkonoší. Jánské Lázně ubytování si užijete v jakémkoliv ročním období. Toto malebné lázeňské město je tak skvělou volbou pro rodinnou dovolenou, ozdravné pobyty, prodloužené víkendy i školní výlety.

Ubytování v Jánských Lázních

Ubytování v Jánských Lázních využijete také v případě, že si nedovedete představit Vaši dovolenou nebo zimní víkendy bez lyžování. Skiareál Jánské Lázně – Černá hora je součástí největšího českého lyžařského resortu Černá Hora – Pec. Sjezdové tratě zde dosahují délky až tři kilometry a také pro běžkaře jsou zde pravidelně dobře strojově upravované tratě. Ubytování Jánské Lázně Vás vyzve k lyžování na čtyřech dlouhých sjezdovkách s převýšením více než 500 metrů. Místní sjezdařské tratě dosahují lehké až střední obtížnosti. Pro lyžaře začátečníky, snowboardisty, školní lyžařské výcviky i rodiny s dětmi je ideální volbou Košťálka ski areál. Jánské Lázně ubytování Vám poslouží také jako velmi dobrý výchozí bod pro výlety na Sněžku, Pramen Labe a Pančavský vodopád. Vaši pozornost si určitě zaslouží také Naučná stezka černohorské rašeliniště.

Ubytování Jánské Lázně last minute

Ubytování Jánské Lázně last minute poskytuje také skvělé podmínky pro cyklisty. Místní obyvatelé doporučují projet zejména 1. Krkonošskou cyklistickou naučnou stezku, která je dlouhá 16 km. Stezka vede po lesních cestách Černé a Světlé hory a nabízí pohled na nejvyšší horu České republiky – Sněžku. Ubytování v Jánských Lázních se nachází nedaleko dalších krkonošských letovisek a není tedy žádnou překážkou navštívit Pec pod Sněžkou nebo Špindlerův Mlýn. Ubytování v Jánských Lázních last minute se Vám podaří najít velmi rychle také z pohodlí domova prostřednictvím internetového portálu Kamsi.cz.

Vyberte si v Janské Lázně ubytování nebo v okolí Janské Lázně jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Janské Lázně preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

janske-lazne

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 63
typ_ubytovani_id:
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist