Apartmány Bedřichov | Kamsi.cz

Apartmány Bedřichov

Apartmány Bedřichov představují ideální příležitost, jak si užít dovolenou v Jizerských horách. Bedřichov se rozprostírá nedaleko Liberce a Jablonce nad Nisou a díky příznivé nadmořské výšce nabízí ideální příležitost, jak pro zimní, tak letní dovolenou. Horské středisko Bedřichov si vybírají také školy k pořádání škol v přírodě nebo nejrůznějších výletů. Apartmány v Bedřichově jsou v neposlední řadě také skvělou příležitostí pro sportovní soustředění nebo firemní akce. Bedřichov apartmány Vás nadchnou také svou pohostinností a komfortním vybavením. Těšit se můžete na pokoje s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. V zimních měsících v mnoha ubytovacích zařízeních můžete využít také úschovnu lyží, snowboardů a přes ostatní roční měsíce také kol.

Apartmány v Bedřichově

Apartmány v Bedřichově nabízí také možnost využití kuchyňského koutu se základním vybavením. Žádnou výjimkou není společenská místnost nebo dětský koutek. Apartmány Bedřichov se nachází jen několik málo minut od lyžařského areálu Bedřichov, který disponuje sedmi vleky, sjezdovými tratěmi různých náročností i možností večerního lyžování. Další lyžařské areály najdete na Severáku v Horním Maxově, na Špičáku u Tanvaldu i Desné. Bedřichovem prochází také slavná Jizerská padesátka a tato malebná obec se tak stává rájem nejen pro milovníky sjezdového lyžování, ale také pro běžkaře. Bedřichov apartmány však neochudí hosty ani o letní bohaté příležitosti k trávení dovolené. Bedřichov je totiž ideálním výchozím místem pro pěší turistiku i cykloturistiku. K lákavým tipům na výlety v okolí Bedřichova rozhodně patří také muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou, zámek Frýdlant či botanická a zoologická zahrada v Liberci.

Apartmány Bedřichov last minute

Bedřichov apartmány Vás zlákají také ke zdolání hory Ještěd, která je dominantou sousedního Liberce. Okolí Jizerských hor a také samotného Bedřichova je protkáno pestrou sítí rozhleden, které nabízí romantické pohledy na panoramata vrcholů Jizerských hor i Krkonoš. Trochu adrenalinu do žil si můžete vehnat na bobové dráze v Janově nad Nisou. Apartmány v Bedřichově last minute se Vám podaří najít vcelku pohodlně během krátké chvíle také z pohodlí domova a to prostřednictvím internetového portálu Kamsi.cz. Oslavit zde tak zvaně na poslední chvíli můžete také konec kalendářního roku, zatímco jinde byste hledali jen stěží ubytování na Silvestra. Last minute Bedřichov apartmány je však také ideální volbou pro letní rodinnou dovolenou, romantické prodloužené víkendy nebo jiné relaxační pobyty v jakémkoliv roční době.

Apartmány v Trutnově vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Bedřichov ubytování nebo v okolí Bedřichov jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Bedřichov preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

bedrichov

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 63
typ_ubytovani_id: 445
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist