Ubytování Bedřichov | Kamsi.cz

Ubytování Bedřichov

Patříte k milovníkům přírody a nedovedete si představit, že byste trávili dovolenou jinde než v horách? Ubytování Bedřichov se může stát skvělým výchozím bodem pro horskou turistiku i cykloturistiku v Jizerských horách. Bedřichov se může rovněž pochlubit bezbariérovými stezkami do okolí. Tyto stezky umožní vydat se na výlet, jak vozíčkářům, tak rodinám s dětmi v kočárku. Ubytování v Bedřichově je často vyhledáváno také milovníky lyžování. Místní podmínky umožňují zejména milovníkům běžek užít si tohoto sportu do sytosti. Běžkařská tradice je v Bedřichově pevně zakotvena, neboť přímo na bedřichovském stadionu začíná běžkařská trať Jizerská magistrála. Bedřichov ubytování je také skvělým místem pro pořádání lyžařských výcviků a různých lyžařských soustředění. Na svazích Malinovského vrchu, který se nad Bedřichovem tyčí do nadmořské výšky až 802 m, najdete totiž ski areál Ski Bižu s.r.o., který disponuje sedmi vleky a devíti sjezdovkami.

Ubytování v Bedřichově

Ubytování v Bedřichově Vám může zpříjemnit procházka výletním okruhem po obci Bedřichov. Modrý turistický okruh se zaměřuje na poznání historie Bedřichova založeného jako osada v roce 1592. Cestou si povšimnete také přírodních krás Bedřichova. Na o kilometru delším červeném okruhu si na své přijdou také milovníci sportu a děti, neboť je možné cestou využít pěti venkovních sportovišť s různými cvičebními prvky. Těšit se tak můžete na hrazdu, pružinovou lávku, lavičku, kladinu i řetězový most. Bedřichov ubytování Vás nezklame ani svou pohostinností. Obec nabízí hned několik typů ubytování Bedřichov. Klid pro Vaši dovolenou i komfortní ubytování najdete, jak v místních penzionech, tak hotelech. Ubytovat se můžete také v některém z apartmánů. Ubytování Bedřichov disponuje pokoji s vlastním sociálním zařízením. Mnohé pokoje jsou vybaveny také barevnou televizí a připojením k internetu. Místní ubytovací zařízení jsou připraveny také na příjezd návštěvníků s koly, lyžemi i snowboardy, jelikož jim umožňují uschovat tato sportovní vybavení.

Ubytování Bedřichov last minute

Na dovolenou s rezervací ubytování v Bedřichově last minute se můžete těšit také v případě, že se rozhodnete pro dovolenou v České republice na poslední chvíli. S hledáním vhodného last minute Bedřichov ubytování pro Vaši rodinnou dovolenou či relaxační prodloužený víkend Vám pomůže internetový portál kamsi.cz. Ubytování v Bedřichově last minute si užijete také v případě, že se rozhodnete pro výlet na oblíbený Ještěd nebo Jablonce nad Nisou.

Vyberte si v Bedřichov ubytování nebo v okolí Bedřichov jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Bedřichov preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

bedrichov

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 63
typ_ubytovani_id:
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist