Hotely Teplice | Kamsi.cz

Hotely Teplice

Hotely Teplice představují jedinečnou příležitost pro prožití dovolené či prodlouženého víkendu. Město Teplice nabízí také skvělou možnost pro firemní konference i semináře, školní výlety i různá soustředění. V neposlední řadě si můžete Teplice hotely rezervovat v případě zájmu o lázeňské procedury v místních lázních. Lázně Teplice se zaměřují na léčení kardiovaskulárních chorob, onkologických onemocnění, nemocí z poruch výměny látkové a cukrovky, nemoc pohybového ústrojí i nervových onemocnění. Město Teplice se rozprostírá v Ústeckém kraji a zároveň je jedním z nejoblíbenějších lázeňských měst v České republice. Hotely v Teplicích Vás zlákají také k romantickým procházkám do kotliny mezi Krušnými horami a Českým středohořím. Dominantou města Teplice je Doubravská hora, odkud budete mít krásné výhledy do města Teplice i do jeho okolí.

Hotely v Teplicích

Město Teplice bývá často přezdíváno malou Paříží. Tomuto pojmenování vděčí výstavným lázeňským budovám, parkům, zahradám s kašnami i rozsáhlé pěší zóně. Hotely v Teplicích jsou skvělým výchozím bodem k vycházce po Zámeckém náměstí, kde je možné shlédnout morový sloup od slavného sochaře Matyáše Bernarda Brauna. Navštívit můžete také teplický zámek, v němž sídlí muzejní expozice. Rozhodně byste neměli přehlédnout ani architektonicky zajímavou budovu Krušnohorského divadla, která byla postavena ve 20. letech minulého století ve stylu mezi secesí a modernou. Teplice hotely si užijete také v případě, že se rozhodnete pro návštěvu teplického Aquaparku. Odpočinout si od každodenních starostí si můžete během plavání v plaveckém bazénu s tobogánem, v sauně nebo v parní lázni. V rekreačním areálu si můžete zahrát také minigolf nebo squash. Hotely Teplice jsou také skvělým výchozím bodem pro koupání ve vodní nádrži Barbora.

Hotely Teplice last minute

Hotely Teplice Vás nezklamou ani svou pohostinností a komfortními ubytovacími službami. Ubytovat se můžete v pokojích s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. K odpočinku můžete využít některých z nabízených hotelových wellness služeb. Na lahodné české kuchyni i různých gastronomických delikatesách ze světové kuchyně si můžete pochutnat v místních restauracích. Hotely Teplice last minute umožňují najít ubytování také těm, kteří se rozhodnou tak zvaně na poslední chvíli prožít svůj volný čas v tomto lázeňském městě. Hotely v Teplicích last minute Vás přesvědčí o tom, že také dovolená prožitá v České republice, má své kouzlo.

Hotely v Teplicích vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Teplice ubytování nebo v okolí Teplice jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Teplice preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

teplice

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 62
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist