Ubytování v soukromí Mikulov | Kamsi.cz

Ubytování v soukromí Mikulov

Ubytování v soukromí Mikulov poskytuje jedinečnou možnost pro prožití pohodové dovolené či prodlouženého víkendu v malebném prostředí jižní Moravy. Město Mikulov si oblíbí všichni, kteří si rádi rozšiřují obzory o české historii a tráví volný čas v krásné přírodě. Město Mikulov si zamilujete také v případě, že se Vaším cílem stane poznání místních vinařských tradic. K posezení u vína lákají vinné sklepy, hotely i vinárny. Město Mikulov se rozprostírá na posledních výběžcích Pálavy. Není proto divu, že ubytování v soukromí v Mikulově láká také k procházce pálavských zřícenin. Dominantou Pálavských vrchů je zejména někdejší strážní hrad Děvičky. K lákavým cílům v okolí města Mikulov patří také jeskyně Na Turoldu, která se může pochlubit podzemním jezírkem se smaragdově zbarvenou vodou. Mikulov ubytování v soukromí je také skvělým výchozím bodem také pro výlet do nedalekého Lednicko-valtického areálu. Navštívit tak můžete například zámek v Lednici nebo zámek ve Valticích, Janohrad, Minaret, Reistnu nebo Dianin chrám. Vaši pozornost si zaslouží také nejcennější lužní prales na Pohansku Ranšpurk.

Ubytování v soukromí v Mikulově

Ubytování v soukromí v Mikulově Vás nadchne také svými komfortními ubytovacími službami. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, připojením k internetu i barevnou televizí. V ubytování v soukromí Mikulov najdete také kuchyňku s jídelním koutem. Jihomoravskou kuchyni můžete ochutnat také v některé z vyhlášených mikulovských restaurací. Milovníci cykloturistiky si sebou na víkend či na dovolenou mohou vzít také jízdní kola, která je možné uložit v úschovně. Mikulov ubytování v soukromí je vhodné, jak pro jednotlivce, tak velké skupiny. Útulné ubytování zde najdete nejen pro rodinné dovolené, ale i romantické prodloužené víkendy či firemní a školní akce. S hledáním ubytování v soukromí v Mikulově Vám pomůže internetový portál Kamsi.cz.

Ubytování v soukromí Mikulov last minute

Ubytování v soukromí Mikulov last minute umožňuje domácím i zahraničním hostům seznámit se také s pamětihodnostmi v samotném městě Mikulov. K nejlákavějším turistickým cílům v tomto městě patří zejména barokní zámek, ve kterém v současné době sídlí Regionální muzeum Mikulov. Zámek se může pochlubit nejrozsáhlejší tuzemskou expozicí vinařství a vinohradnictví s unikátním obřím vinným sudem. Během ubytování v Mikulově si můžete prohlédnout také obrazovou galerii připomínající rod Dietrichsteinů, zámeckou knihovnu a expozici Římané a Germáni v kraji pod Pálavou. Ubytování v soukromí v Mikulově last minute vyzývá také k procházce na Svatý Kopeček, na jehož vrchol vede raně barokní křížová cesta s pašijovými kaplemi.

Ubytování v soukromí v Teplicích vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Mikulov ubytování nebo v okolí Mikulov jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Mikulov preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

mikulov

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 62
typ_ubytovani_id: 886
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist