Ubytování Mikulov | Kamsi.cz

Ubytování Mikulov

Ubytování Mikulov představuje jedinečnou volbu pro prožití rodinné dovolené, prodlouženého výletu i školní a firemní exkurze. Ubytování v Mikulově nabízí domácím i zahraničním hostům přímo ráj na zemi v případě, že patří k milovníkům cykloturistiky, turistiky, dobrého vína i pamětihodností. Zapomínat bychom neměli ani na tradiční Pálavské vinobraní. Na první pohled Vás zaujme také architektonický ráz města. Ubytování v Mikulově je skvělým výchozím bodem pro cyklovýlety, neboť město protíná více než 1200 km dlouhá síť cyklistických tras. K velmi oblíbeným turistickým trasám patří Mikulovská vinařská stezka, která Vás přesvědčí o tom, jak kouzelná je místní krajina. Trasa je dlouhá 82 km a vede po bývalých vojenských signálkách a silnicích 3. třídy. Cestou dostanete příležitost podívat se do sousedních Valtic, Lednice nebo Dolních Věstonic. Vynechat byste určitě neměli ani Lichtensteinské stezky nebo Cyklistický okruh Stará hora. Během Mikulov ubytování si přijdou na své také nadšenci turistiky. Mikulov a jeho okolí totiž nabízí také pečlivě značené turistické stezky, které Vás dovedou k těm nejatraktivnějším přírodním i historickým památkám. V horkých letních dnech můžete ke koupání využít mikulovské koupaliště, Novomlýnské nádrže nebo místní pískovny.

Ubytování v Mikulově

Ubytování v Mikulově Vás vyzve také k návštěvě mnoha turistických stezek. Krajina Mikulova je tvořena Mikulovskou pahorkatinou s vápencovým hřebenem Pavlovských vrchů a zalesněným Milovských lesem. Krásné výhledy na místní romantickou přírodu si můžete vychutnat ze Svatého kopečku nebo z Kozího hrádku. Na vrcholu Svatého kopečku můžete navštívit poutní kapli sv. Šebestiána, zvonici a Boží hrob. Na vrchol Svatého kopečku Vás dovede velmi dobře značená křížová cesta. Kdo navštíví Mikulov, neměla by mu uniknout ani turistická túra na Pálavě. Ubytování Mikulov si oblíbíte také díky historickým pamětihodnostem. K návštěvě láká nejen historické náměstí, které se může pochlubit řadou renesančních domů, ale také zámek se zámeckou knihovnou, sálem předků a obřím sudem. Vaši návštěvu si určitě zaslouží také Dietrichsteinská hrobka nebo památky židovské komunity. Mikulo ubytování můžete využít také k návštěvě jeskyně Na Turoldu nebo pěchotního srubu MJ-S 29 „Svah“.

Ubytování Mikulov last minute

Ubytování Mikulov last minute Vás nadchne také svými ubytovacími službami. Těšit se můžete na pohodlné ubytování v některém z místních penzionů, hotelů nebo apartmánů. Dovolenou nebo prodloužený víkend v Mikulově můžete využít také k návštěvě sousední Lednice a nedalekých Valtic nebo navštívit termální lázně v Laa. Ať už se rozhodnete pro ubytování v Mikulově v jakémkoliv ročním období, vždy se budete domů vracet nabyti čerstvé energie. Ubytování v Mikulově last minute Vám pomůže najít velmi ochotně z pohodlí domova také internetový portál Kamsi.cz.

Vyberte si v Mikulov ubytování nebo v okolí Mikulov jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Mikulov preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

mikulov

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 62
typ_ubytovani_id:
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist