Hotely Jihlava | Kamsi.cz

Hotely Jihlava

Hotely Jihlava Vám umožní poznat dnešní moderní centrum kraje Vysočina, které se v historii proslavilo těžbou stříbra. Město Jihlava láká zejména k prodlouženým víkendům, školním výletům i různým firemním konferencím a seminářům. Hotely v Jihlavě Vás zlákají k prohlédnutí si historického centra s šachovnicovou sítí i mimořádně spletitým labyrintem podzemních chodeb. Jihlavské podzemí dosahuje celkové délky 25 km a vzniklo vzájemným propojováním středověkých sklepů. Jihlavské podzemí je druhým největším podzemním labyrintem v České republice. Jihlavské podzemí se proslavilo zejména díky fosforeskující chodbě, neboť ve tmě záhadně světélkuje. Město Jihlava je pevně spjato také s osudy světového hudebního skladatele Gustava Mahlera. Jihlava hotely Vás zavedou do domu, kde rodina Mahlerova po přestěhování z rodného skladatelova města Kaliště žila. Během expozice můžete shlédnout obrazy s vyobrazením tehdejší Jihlavy. Obrazy Vám představí také rodinu a dětství Gustava Mahlera, zdroje jeho tvorby i pozdější vztahy s městem.

Hotely v Jihlavě

Hotely v Jihlavě Vás zlákají také k procházce do parku Gustava Mahlera, jehož chloubou je socha tohoto skladatele. Do Jihlavy se můžete vydat na výlet také s dětmi. V Jihlavě se totiž nachází také jedna z nejhezčích českých zoologických zahrad. Místní zoologická zahrada se specializuje na chov kočkovitých šelem, opic a plazů. Hotely Jihlava jsou také skvělou volbou pro relaxaci v jihlavském aquaparku Vodní ráj. Milovníci cyklistiky určitě nedají košem místní dálkové cyklotrase, která vede až do Rakouska. Velkým lákadlem se tak stává výlet do města Raabs an der Thaya, které je od Jihlavy vzdáleno asi 110 km. Tato stezka je vhodná rovněž pro in-line bruslaře a chodce. Jihlava hotely jsou často vyhledávány také jako výchozí bod pro cyklovýlet z Jihlavy ke zřícenině hradu Rokštejn. V období adventu byste si neměli nechat uniknout ani návštěvu Muzea v Třešti, které se stalo městem betlémů. Velmi oblíbeným turistickým cílem je rovněž zámek v Telči.

Hotely Jihlava last minute

Hotely Jihlava last minute Vás rozhodně nezklamou ani svými komfortními službami, pohostinností a ochotným personálem. Ubytovat se můžete v některém z místních hotelů s pokoji s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Také mnohé hotely v Jihlavě last minute umožňují svým hostům relaxaci v sauně, hotelovém bazénu nebo ve vířivce. Na lahodné české kuchyni i světových delikatesách si můžete pochutnat v místních restauracích. Díky internetovému portálu Kamsi.cz se Vám budou hotely Jihlava last minute hledat velmi pohodlně. Během krátké chvíle si totiž můžete rezervovat ubytování podle Vašich představ.

Hotely v Šumavě vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Jihlava ubytování nebo v okolí Jihlava jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Jihlava preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

jihlava









{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 718
okres_id: 20
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist