Ubytování v soukromí Zlín | Kamsi.cz

Ubytování v soukromí Zlín

Ubytování v soukromí Zlín představují ideální příležitost k prožití prodlouženého víkendu či dovolené v malebném prostředí východní Moravy. Město Zlín leží v údolí řeky Dřevnice na rozhraní Hostýnských a Vizovických vrchů. Architekti J. Kotěra, F. L. Gahura, V. Karfík a M. Lorenc mají velkou zásluhu na funkcionalistickém stylu města. Při ubytování v soukromí ve Zlíně si budete moci povšimnout, že typické pro většinu dominantních staveb ve městě jsou červené cihly, železobetonový skelet, rovná střecha a ocelová okna. Můžete tak podniknout procházku ke kolonii Baťových jednodomků, dvojdomků a čtvrtdomků, které byly určey pro ubytování dělníků. Dnes jsou typy domky z městských čtvrtí Zálešná, Podvesná, Letná, Lesní čtvrť a Díly považovány za součást městské památkové zóny. Zlín ubytování v soukromí je oblíbené mimo jiné především díky bohaté nabídce kulturního, sportovního i rekreačního vyžití.

Ubytování v soukromí ve Zlíně

Během ubytování v soukromí ve Zlíně můžete navštívit například Muzeum jihovýchodní Moravy. Muzeum sídlí v budově zámku, ve kterém jsou k vidění stálé expozice. Velmi zajímavá je Pamětní síň Františka Bartoše i instalace S inženýry Hanzelkou a Zikmundem pěti světadíly. Prohlédnout si můžete také expozici Zlínské filmové studio od reklamy k tvorbě pro děti, která se věnuje zlínskému filmovému studiu, nezaměřuje se pouze na oblast animovaného filmu a stěžejní tvůrce Hermínu Týrlovou a Karla Zemana, ale zabývá se také zlínským ateliérem od jeho počátků až po centrum dětského filmu u nás. Zlín ubytování v soukromí doporučuje navštívit také zlínský mrakodrap, který je mezi místními obyvateli znám také jako jedenadvacítka. Zlínský mrakodrap je vysoký 77,5 m a před druhou světovou válkou byl považován za nejvyšší budovu v Československu. Absolutní raritou je výtah, který představuje kancelář šéfa firmy, o rozměrech 6x6 metrů s klimatizací a s umývadlem. Nechybí ani potrubní pošta a podlahové zásuvky elektrického proudu. Ubytování v soukromí Zlín láká také k výletům do okolí města Zlína. Přijedete-li do Zlína s dětmi, určitě neuděláte chybu, když navštívíte zoologickou zahradu v Lešné. K dalším zajímavým turistickým cílům patří hrad Malenovice, poutní kostel a větrný mlýn ve Štípě i Baťův kanál.

Ubytování v soukromí Zlín last minute

Ubytování v soukromí Zlín last minute Vás nadchne také svými komfortními ubytovacími službami. Ubytování v soukromí ve Zlíně disponuje pokoji s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí a připojením k internetu. Výjimkou není ani kuchyňka s jídelním koutem a úschovna sportovního vybavení či kočárků. Ke stravování můžete využít také některou z místních restaurací a pochutnat si tak na tradiční moravské kuchyni nebo ochutnat některou z místních specialit. Ubytování v soukromí ve Zlíně last minute Vás přesvědčí o tom, že také dovolená či prodloužený víkend na východní Moravě Vám umožní prožít dny plné pohody a krásných zážitků.

Ubytování v soukromí v Slovácku a Zlínsku vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Zlín ubytování nebo v okolí Zlín jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Zlín preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

zlin

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 727
okres_id: 69
typ_ubytovani_id: 886
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist