Levné ubytování Zlín | Kamsi.cz

Levné ubytování Zlín

Město Zlín nabízí celou řadu možností, jak v tomto kraji prožít atraktivní dovolenou. Na své si zde přijdou, jak milovníci toulání se přírodou, tak cyklisté. Město Zlín je významným průmyslovým, sportovním i kulturním centrem východní Moravy. Levné ubytování Zlín vyhledávají mnozí čeští i zahraniční hosté především v období konání Film festivalu Zlín, který má ve Zlíně tradici již od roku 1961. S dětmi se můžete zúčastnit Mezinárodního festivalu filmů pro děti a mládež. Sportovní nadšenci uvítají typy na levné ubytování ve Zlíně především během motoristických závodů Barum Rally. Ve městě Zlín sídlí také Muzeum jihovýchodní Moravy, divadlo, krajská galerie výtvarného umění i filharmonický orchestr. Zlín levné ubytování si můžete rezervovat také během Festivalu dechových a folklorních souborů nebo Zlínského besedování.

Levné ubytování ve Zlíně

Levné ubytování Zlín dává všem hostům příležitost zhlédnout ve 21. správní budově Baťových závodů, která je jednou z prvních výškových staveb v Evropě. Raritou této budovy je kancelář ve výtahu, kterou v historii používali různí manažeři a šéfové, kteří jezdili do jednotlivých pater za svými podřízenými. Dnes v tak zvané Jednadvacítce sídlí Krajský úřad, který umožňuje návštěvníkům tuto raritu navštívit. Zlín levné ubytování nabízí také skvělé výchozí místo pro návštěvu zoologické zahrady Zlín – Lešná nebo místního Obuvnického muzea, ve kterém můžete vidět například miniaturní střevíčky z Číny nebo opánky vyrobené z pštrosího peří a lidských vlasů. Typy na levné ubytování ve Zlíně uvítáte také v případě, že se rozhodnete navštívit okolí tohoto slováckého města. K lákavým turistickým cílům v okolí Zlína patří zámek Vizovice, hrad Malenovice u Zlína nebo Baťův kanál.

Levné ubytování Zlín last minute

Levné ubytování Zlín last minute můžete využít po celý rok k rodinným dovoleným, prodlouženým víkendům, školním výletům i k pořádání firemních konferencí nebo seminářů. Levné ubytování ve Zlíně Vás nadchne také svými komfortními ubytovacími službami. Ubytovat se můžete v některém z místních penzionů, hotelů i apartmánů. Ke stravování můžete využít, buď kuchyňský kout v rámci ubytování, nebo některou ze zlínských restaurací, kaváren a cukráren. Levné ubytování ve Zlíně last minute Vám pomůže najít internetový portál Kamsi.cz.

Levné ubytování v Slovácku a Zlínsku, které se nachází v různých obcích

Vyberte si v Zlín ubytování nebo v okolí Zlín jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Zlín preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

zlin

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 727
okres_id: 69
typ_ubytovani_id:
druh_zazitku_id: 986
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist