Hotely Zlín | Kamsi.cz

Hotely Zlín

Hotely Zlín představují ideální příležitost k prožití dovolené, prodlouženého víkendu nebo výletu na východní Moravě. Město Zlín se rozprostírá v údolí řeky Dřevnice na rozhraní Hostýnských a Vizovických vrchů. Zlín je dnes metropolí Zlínského kraje a především významným průmyslovým, obchodním a kulturním centrem východní Moravy. Město se může pochlubit také rozvinutou sítí vzdělávacích institucí. Hotely Zlín a rezervace jejich pokojů Vám přijdou vhod tedy také v pořádání přijímacího řízení na některou ze středních škol nebo Baťovu univerzitu. Typy na Zlín hotely oceníte také v případě, že si naplánujete návštěvu Městského divadla, Filharmonie Bohuslava Martinů nebo Krajské galerie výtvarného umění. Ve zlínském zámku sídlí Muzeum jihovýchodní Moravy s expozicí S inženýry Hanzelkou a Zikmundem pěti světadíly, Archiv H+Z, Jana Havlasy, Stanislava Škuliny, Heleny Šťastné – Bübelové a Eduarda Ingriše.

Hotely ve Zlíně

Hotely ve Zlíně můžete využít také k návštěvě Muzea obuvi. Expozice muzea je rozdělena do tří témat a to Obuv a produkce firmy Baťa, Film a Cestovatelství. Nová témata jsou postavena na trojrozměrných předmětech a umožňují tak zhlédnout Ševcovskou dílnu, Výrobu, Prodejnu a Dopravu. Díky sbírkovým exponátům si budete moci udělat představu o tom, jak se vyvíjela obuv. Prohlédnete si historické střevíce i módní obuv. Mezi exponáty se nachází také boty, které ještě dnes na některých kontinentech obouvají domorodci. Velmi cennými kusy obuvi je vzácný soubor textilních střevíčků z období čínského císařství či kolekce atamanských bot. Neméně zajímavý je také soubor afrických sandálů a sbírka obuvi z Indie. Muzeum jihovýchodní Moravy zajišťuje také prohlídky terasy bývalé Správní budovy firmy Baťa – Baťův mrakodrap. Hotely Zlín Vás zlákají také k prohlídce výtahu, který představuje kancelář šéfa firmy a dosahuje rozměrů 6x6 metrů. Výtah je vybaven klimatizací a umyvadlem. Samozřejmostí je i potrubní pošta a podlahové zásuvky elektrického proudu. Město Zlín je pevně spjato s osobností Tomáše Baťa a není proto divu, že místní obyvatelé doporučují školám a větším skupinám také návštěvu vily Tomáše Bati. Zlín hotely lákají turisty také díky nedaleké zoologické zahradě v Lešné.

Hotely Zlín last minute

Hotely Zlín last minute jsou také skvělým výchozím bodem pro výlety do okolí Zlína. Velkou turistickou atraktivitou je především Baťův kanál, zámek Vizovice, zřícenina hradu Lukov i letecké muzeum v Kunovicích. Hotely ve Zlíně Vás nadchnou také svými komfortními ubytovacími službami. Ubytovat se můžete v některém z pokojů s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Ke stravování můžete využít některou z místních restaurací a pochutnat si tak na domácí i zahraniční kuchyni. Některé hotely ve Zlíně last minute nabízí svým hostům také wellness služby, pobyt v sauně i využití masáží. Město Zlín Vám umožní prožít zasloužený odpočinek a odpočinout si od každodenních starostí.

Hotely v Slovácku a Zlínsku vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Zlín ubytování nebo v okolí Zlín jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Zlín preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

zlin

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 727
okres_id: 69
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist