Ubytování Zlín | Kamsi.cz

Ubytování Zlín

Město Zlín je důležitým průmyslovým, sportovním i kulturním centrem východní Moravy. Ubytování Zlín je hojně vyhledáváno, jak domácími, tak zahraničními hosty zejména v období pořádání kulturních událostí. Především v období velmi populárního Film festivalu Zlín je volné ubytování ve Zlíně téměř nemožné sehnat. Další významnou událostí je Mezinárodní festival filmů pro děti a mládež. Ubytování ve Zlíně dává příležitost k návštěvě mnoha kulturních zařízení. Ve Zlíně můžete rozšířit Vaše vědomosti o České republice také v Muzeu jihovýchodní Moravy, která se zaměřuje na expozici cestovatelů Hanzleky a Zikmunda. Město Zlín je pevně spjato s výrobou obuvi a není proto divu, že také Muzeum obuvi nalezlo v tomto městě své pevné místo. Typy na Zlín ubytování uvítáte také v případě, že se rozhodnete zúčastnit motoristického závodu Barum Rally. Sportovní tradice města Zlín se opírá také o fotbalové a hokejové úspěchy.

Ubytování ve Zlíně

Ubytování ve Zlíně Vás vyzve také k návštěvě zoologické zahrady v Lešné, zámku Vizovice nebo hradu Lukov. Ve Vizovicích můžete navštívit muzeum papírenství v areálu Rudolfa Jelínka a jeho stále expozice Distillery Land. K areálu náleží také provoz egalizace neboli zrání s obřími dřevěnými sudy i stáčírna. Vizovice se mohou pochlubit také zámkem s francouzským parkem a sochou Jana Nepomuckého a s kostelem sv. Vavřince. Nedaleko Zlína se rozprostírá také obec Otrokovice, kde začíná slavný Baťův kanál. Zlín ubytování můžete využít také k výletům do lázeňského města Luhačovice nebo k prohlídce zámku Buchlovice. Ubytování ve Zlíně si užijete také v případě, že se rozhodnete strávit zde zimní dovolenou. Pro zimní radovánky slouží svah Zlín v areálu J. Šperky, který disponuje třemi vleky a jednou sjezdovkou. Trochu adrenalinu můžete zažít v místním snowparku s překážkami a umělými skoky.

Ubytování Zlín last minute

Ubytování Zlín last minute je skvělou volbou, jak pro prožití rodinné dovolené, tak prodlouženého víkendu. Zlín je také vhodným místem pro pořádání školních výletů, škol v přírodě a firemních událostí. Ubytování ve Zlíně nabízí možnost ubytování v penzionech, hotelech i apartmánech. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Mnohá ubytovací zařízení disponují vlastní restaurací. Místní ubytovací zařízení jsou také skvělou volbou pro uspořádání narozeninových oslav a soukromých večírků. Možná je také úschova sportovního vybavení. Ubytování ve Zlíně last minute Vám pomůže najít internetový portál Kamsi.cz.

Vyberte si v Zlín ubytování nebo v okolí Zlín jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Zlín preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

zlin

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 727
okres_id: 69
typ_ubytovani_id:
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist