Ubytování v soukromí Luhačovice | Kamsi.cz

Ubytování v soukromí Luhačovice

Ubytování v soukromí Luhačovice umožňuje prožít prodloužený víkend nebo dovolenou v nejoblíbenějších moravských lázních, které využívají přírodní léčivé zdroje, příznivé klimatické podmínky k léčbě pacientů s onemocněním dýchacího ústrojí, trávicího ústrojí, nemocí z poruch látkové výměny a poruchy pohybového aparátu. Ubytování v soukromí v Luhačovích se nachází v okolí luhačovických architektonických skvostů, jejichž architektem je Dušan Jurkovič. Prohlédnout si tak můžete nejen Jurkovičův dům, ale také domy nesoucí název Chaloupka, Jestřábí, Hudební pavilon, Sluneční lázně i Vila Vlastimila. Luhačovice ubytování v soukromí se těší velké oblibě také z důvodu bohaté nabídky wellness služeb. K odpočinku můžete využít některý z útulných bazénů nebo saun. Velmi oblíbené jsou také minerální koupele, masáže i zábaly. Vyzkoušet tak můžete například wellness procedura Vizovické brusinky, která představuje relaxační koupel v perličkové vaně, peeling a zábal z drcených brusinek. Tělo je na závěr zahaleno do brusinkové mlhy. Celá procedura má blahodárné účinky na lidské tělo i detoxikační účinky.

Ubytování v soukromí v Luhačovicích

Ubytování v soukromí v Luhačovicích se těší velké oblibě také díky pestrému celoročnímu kulturnímu programu. V Luhačovicích se každoročně pořádají festivaly, koncerty, společenské akce i divadelní představení. Zúčastnit se tak můžete například každoročního květnového Otevírání pramenů. Ubytování v soukromí Luhačovice Vás potěší také možnostmi ke sportování. Místní přehrada je rájem bruslařů i cyklistů. K výletu na kole si můžete vybrat například stezku Okolo Luhačovic a navštívit při této příležitosti barokní zámek ve Slavičíně nebo Pisečkův lesopark. Další lákavá cyklostezka vede z Luhačovic do Vizovic. Luhačovice ubytování v soukromí Vás zavede do venkovního areálu Luhapark, kde si můžete zahrát na kurtech s umělou trávou tenis, minigolf, nohejbal, volejbal nebo stolní tenis.

Ubytování v soukromí Luhačovice last minute

Ubytování v soukromí Luhačovice last minute se může pochlubit také komfortními ubytovacími službami. Ubytovat se můžete v pokojích s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. K dispozici je rovněž kuchyňka s jídelním koutem, která umožňuje připravit si rychlé občerstvení. Ke stravování můžete využít také některou z místních restaurací a pochutnat si tak na regionálních specialitách nebo si nechat připravit degustační menu. Ubytování v soukromí v Luhačovicích je skvělou volbou pro rodinnou dovolenou, prodloužené víkendy, podnikové večírky i školy v přírodě. Při hledání ubytování v soukromí v Luhačovicích last minute Vám pomůže internetový portál Kamsi.cz.

Ubytování v soukromí v Slovácku a Zlínsku vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Luhačovice ubytování nebo v okolí Luhačovice jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Luhačovice preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

luhacovice

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 727
okres_id:
typ_ubytovani_id: 886
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist