Hotely Luhačovice | Kamsi.cz

Hotely Luhačovice

Hotely Luhačovice nabízí ideální příležitost pro rodinnou dovolenou, romantický prodloužený víkend i výlet do jednoho z nejoblíbenějších lázeňských měst v České republice. V Luhačovicích si užijete, jak relaxaci doplněnou o lázeňské procedury, tak aktivní pobyt na čerstvém vzduchu. Luhačovice jsou moderními lázněmi, které využívají k léčbě onemocnění dýchacího ústrojí, trávicího ústrojí, nemocí z poruch látkové výměny a poruch pohybového aparátu přírodní léčivé zdroje i příznivé klimatické podmínky. Hotely v Luhačovicích Vás zlákají také k poznání malebné luhačovické architektury. Autorem mnoha architektonicky cenných budov ve stylu lidové secese je architekt Dušan Jurkovič. Vaše procházka by určitě měla vést k Jurkovičovu domu, který představuje dominantu i nejkrásnější stavbu Luhačovic. V současné době v tomto domě naleznete saunu, restauraci i bazén. Dalšími stavbami, které si zaslouží Vaši pozornost, je Chaloupka, Jestřábí, Vodoléčebný ústav i Hudební pavilon. Poslední jmenovaná budova je v letním období využívána ke koncertům i relaxaci. Luhačovice hotely jsou hojně vyhledávány také pro bohaté kulturní programy. Každoročně se v Luhačovicích pořádají festivaly, koncerty, společenské akce i divadelní představní. Za jednu z nejoblíbenějších akcí lze považovat květnové Otevírání pramenů.

Hotely v Luhačovicích

Hotely Luhačovice nabízí také jedinečnou příležitost ke sportovnímu vyžití. Odreagovat od každodenních starostí se můžete na dobře značených místních cyklistických a turistických stezkách, které vedou k velmi zajímavým cílům. Luhačovice hotely Vás zlákají k procházce okruhem Dušana Jurkoviče a vychutnat si tak krásné výhledy do okolí. Trasa vede od pošty v Luhačovicích přes Solné, Ještí, Luhačovickou přehradu, Pozlovice k Jezírku lásky. Odtud projdete kolem Altánu k pramenu Ottovka a procházku ukončíte opět u luhačovické pošty. Jinou možností je výstup na vrchol Velké Kamenné nebo okruh úbočím Obětové hory. Mnohé hotely v Luhačovicích se mohou pochlubit také hotelovými bazény, kromě nich se v Luhačovicích nachází dvě veřejná koupaliště. Ve sportovních areálech si můžete zacvičit nebo zahrát tenis, badminton či minigolf. Děti se zabaví na některém z dětských hřišť. Milovníci kolečkových bruslí se mohou projet na cyklostezce vedoucí Jurkovičovou alejí přímo až k přehradě.

Hotely Luhačovice last minute

Hotely Luhačovice last minute Vás potěší také svými komfortními ubytovacími službami. Ubytovat se můžete v některém z pokojů s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí a připojením k internetu. Místní restaurace disponují rozmanitou nabídkou domácí i zahraniční kuchyně. Zavítat můžete také do některých z místních barů, kaváren, cukráren a vináren. Hotely v Luhačovicích jsou vybaveny také bohatými wellness službami. Můžete se tak nechat hýčkat například při masáži lávovými kameny nebo medové masáži, perličkové koupeli, relaxačními procedurami s přísadami léčivých bylin i whirlpool. Hotely v Luhačovicích last minute Vás přesvědčí o tom, že během dovolené v Luhačovicích načerpáte novou energii. Sebou si odvezete spoustu krásných vzpomínek.

Hotely v Slovácku a Zlínsku vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Luhačovice ubytování nebo v okolí Luhačovice jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Luhačovice preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

luhacovice

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 727
okres_id:
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist