Apartmány Luhačovice | Kamsi.cz

Apartmány Luhačovice

Apartmány Luhačovice nabízí ideální příležitost k prožití prodlouženého víkendu i dovolené v malebné lokalitě Zlínského kraje. Luhačovice jsou především moderními lázněmi, do kterých velmi často zavítají zejména pacienti s onemocněním dýchacího a trávicího ústroji. V Luhačovicích se léčí také nemoci z poruch látkové výměny a poruch pohybového aparátu. K léčbě jsou využívány přírodní léčivé prameny, příznivé klimatické podmínky i příjemné prostředí. Luhačovice jsou nejen největšími moravskými lázněmi, ale také jsou považovány za jedny z nejúčinnějších v Evropě. Apartmány v Luhačovicích jsou oblíbené také díky architektonickému rázu města Luhačovice. Ten je dílem především architekta Dušana Jurkoviče a svým stylem zapadá do období lidové secese. Procházkou tak můžete přijít například k Jurkovičovu domu. Jde o jednu z prvních staveb, kterou Jurkovič v Luhačovicích vytvořil. Tento dům dnes tvoří dominantu Luhačovic a návštěvníky bývá často označován jako nejkrásnější stavba tohoto města. V Jurkovičově domě najdete wellness služby s bazénem, saunou i restaurací. Luhačovice apartmány můžete využít také k návštěvě wellness center. K tomuto účelu bezpochyby poslouží útulné bazény, sauny, minerální koupele i masáže.

Apartmány v Luhačovicích

Apartmány v Luhačovicích jsou hojně vyhledávány také v pořádání nejrůznějších luhačovických kulturních událostí. Velmi oblíbenou kulturní událostí je Otvírání pramenů. Od května do září se konají odpolední kolonádní koncerty rozmanitých hudebních žánrů od smyčcových komorních orchestrů přes swing, dixieland, dechovou hudbu, folklor a pěvecké sbory. V polovině července se můžete těšit na Festival Janáček a Luhačovice. Apartmány Luhačovice Vás nezklamou ani svými ubytovacími službami. Těšit se můžete na komfortně zařízené pokoje, které Vám umožní prožít pohodový pobyt v tomto lázeňském městě. Luhačovice apartmány disponují vlastním sociálním zařízením, připojením k internetu i kuchyňským koutem s jídelnou. Mnohé luhačovické apartmány disponují také úschovou sportovního vybavení. Poklidnou atmosféru Luhačovic si můžete užít také při návštěvě místních kaváren, restaurací a cukráren.

Apartmány Luhačovice last minute

Apartmány Luhačovice last minute jsou také skvělým výchozím bodem pro pěší turistiku a poznávání zajímavých míst v okolí města Luhačovice. K procházce si můžete vybrat například Okruh Dušana Jurkoviče, Výstup na vrchol Velké Kamenné nebo Okruh úbočím Obětové hory. Apartmány v Luhačovicích vybízí také pro výlety do okolí města Luhačovice. Navštívit tak můžete například barokní zámek ve Vizovicích, který se může pochlubit bohatými interiéry i obrazárnou s díly nizozemského malířství. Vizovice jsou proslulé také výrobou pálenky. První pálenice zde byla založena v roce 1603. Průmyslová výroba slivovice je spojena s obchodní značkou Rudolfa Jelínka. Dalším neodmyslitelným symbolem Vizovic je výroba figurálního vizovického pečiva. S dětmi můžete navštívit také nedalekou zoologickou zahradu v Lešné, hrad Lukov nebo skanzen ve Strážnici. Apartmány v Luhačovicích last minute tak představují ideální příležitost pro rodinnou dovolenou s dětmi, odpočinkový pobyt pro seniory i romantický víkend ve dvou.

Apartmány v Slovácku a Zlínsku vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Luhačovice ubytování nebo v okolí Luhačovice jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Luhačovice preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

luhacovice

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 727
okres_id:
typ_ubytovani_id: 445
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist