Ubytování Luhačovice | Kamsi.cz

Ubytování Luhačovice

Luhačovice patří k velmi oblíbeným lázeňským letoviskům nejen na Moravě, ale také v celé České republice. Není proto divu, že ubytování Luhačovice se těší velké oblibě, jak u domácích, tak zahraničních hostů. V Luhačovicích najdete bohatou nabídku různých typů ubytovacích služeb. Těšit se můžete na komfortní ubytování v Luhačovicích v penzionech, hotelech i apartmánech. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, připojením k internetu i barevnou televizí. Ubytovací zařízení v Luhačovicích disponují také prostorem k parkování. Výhodná poloha penzionů, hotelů a apartmánů poskytuje možnost lázeňské léčby dýchacích cest, trávicího ústrojí i pohybového ústrojí. Lázně Luhačovice se zaměřují také na léčbu diabetu. Luhačovie ubytování nabízí možnost procházek ke kolonádám, rozlehlými parky i upravenými vycházkovými cestami. V Luhačovicích se můžete také kochat řadou staveb známého architekta Dušana Jurkoviče. Z ubytování v Luhačovicích se můžete vydat k Jurkovičovu domu, který byl postaven v secesním slohu s výraznou barevností. V interiéru Jurkovičova domu se nachází repliky původního nábytku. K dalším významným stavbám Dušana Jurkoviče v Luhačovicích patří vila Valaška, Chaloupka nebo Vodoléčebný ústav či Hudební pavilon.

Ubytování v Luhačovicích

Ubytování v Luhačovicích je skvělou volbou pro ozdravné i rekreační pobyty v krásné přírodě na rozhraní Valašska a Slovácka. Luhačovice se rozprostírají v chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat. Město se nachází v nadmořské výšce 250 metrů a je obklopeno Vizovickými vrchy. Ubytování Luhačovice zve také k návštěvě svého okolí. K oblíbeným výletním místům patří Vizovice, které se mohou pochlubit barokním zámkem s bohatými interiéry a obrazárnou s díly nizozemského malířství. Vizovice prosluly také výrobou pálenky i figurálního vizovického pečiva. S dětmi se můžete vydat také do nedaleké zoologické zahrady v Lešné nebo na Mezinárodní festival filmů pro děti a mládež ve Zlíně. Vaši pozornost si zaslouží také Velehrad, Baťův kanál nebo Buchlovice. Luhačovice ubytování Vás zláká také k návštěvě skanzenu ve Strážnici, ve kterém můžete vidět lidovou architekturu od 18. století, ukázky původních stavebních postupů, lidová řemesla i historii a vývoj vinohradnictví.

Ubytování Luhačovice last minute

Ubytování Luhačovice last minute představuje ideální volbou pro rodinnou dovolenou, romantický prodloužený víkend i školy v přírodě. Ubytování v Luhačovicích vyhledávají také senioři. Luhačovice si zamiluje každý, kdo má rád lázeňství, výlety na kole i sportovní vyžití. Trochu adrenalinu zažijete v centru outdoorových aktivit při překonávání lanových překážek, hraní paintballu nebo při jízdě na čtyřkolkách. Milovníci vážné hudby by si neměli nechat ujít Festival Janáček a Luhačovice. Ubytování v Luhačovicích last minute se Vám podaří najít také tak zvaně na poslední chvíli díky internetovému portálu Kamsi.cz.

Vyberte si v Luhačovice ubytování nebo v okolí Luhačovice jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Luhačovice preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

luhacovice

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 727
okres_id:
typ_ubytovani_id:
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist