Ubytování v soukromí Rokytnice nad Jizerou | Kamsi.cz

Ubytování v soukromí Rokytnice nad Jizerou

Ubytování v soukromí Rokytnice nad Jizerou je ideální volbou zejména pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou aktivně a přitom pobývat v překrásné přírodě Krkonoš. Rokytnice nad Jizerou nabízí bohaté vyžití, jak pro milovníky horské turistiky, tak zimních sportů. Od jara do podzimu si můžete k Vašim turistickým cílům vybrat některou ze značených turistických tras, které Vás dovedou až na vrcholky krkonošských hor, k prameni Labe nebo k horské chatě Dvoračky. Ubytování v soukromí v Rokytnici nad Jizerou je také skvělým výchozím bodem pro výlet na vrch Stráž nebo k Huťskému vodopádu. Okolí Rokytnice nad Jizerou zve také k návštěvě mnoha zajímavých rozhleden. Procházka k rozhledně Štěpánka si rozhodně zaslouží Vaší pozornost. Milovníky jeskyní a skal určitě potěší skutečnost, že se od Rokytnice nad Jizerou nachází pouze 18 km vzdálené Bozkovské dolomitové jeskyně. Rokytnice nad Jizerou ubytování v soukromí tak svým hostům umožňuje jedinečné pohledy na ojedinělou jeskynní výzdobu v podobě křemenné římsy a lišt. Nechybí samozřejmě ani excentrické krápníky a podzemní jezírka.

Ubytování v soukromí v Rokytnici nad Jizerou

Ubytování v soukromí v Rokytnici nad Jizerou nabízí také jedinečné možnosti k lyžování. Rokytnice nad Jizerou rozhodně nezaostává za dalšími krkonošskými lyžařskými letovisky a také zde na Vás čekají perfektně upravené běžecké tratě i sjezdovky. V lyžařských střediscích Rokytnice nad Jizerou najdete až tři desítky vleků a dvě čtyřsedačkové lanovky. Lanová dráha Lysá hora měří 2.198 m a je druhou nejdelší v České republice. Milovníci běžkování si na své přijdou na běžeckých tratích v areálech U kapličky a Pod Dvoračkami. Spoustu legrace a adrenalinu zažijete také při sjíždění na nafukovacích člunech v uměle vybudovaném sněhovém koridoru. Ubytování v soukromí Rokytnice nad Jizerouje hojně vyhledáváno také díky bikeparku v Rokytnici nad Jizerou, ve kterém najdete lehčí překážkovou a těžší sjezdovou dráhu. Váš volný čas mohou vyplnit také motokáry, bowling nebo kuželky. Rokytnice nad Jizerou ubytování v soukromí je tedy místem, kde se nikdy nebudete nudit, ať už sem zavítáte v jakémkoliv ročním období.

Ubytování v soukromí Rokytnice nad Jizerou last minute

Rokytnice nad Jizerou ubytování v soukromí Vás rozhodně nezklame ani svou pohostinností a komfortním zařízením. Pokoje ve většině případů disponují vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením na internet. Ubytování v soukromí v Rokytnici nad Jizerou last minute nabízí také možnost využití kuchyňského koutu, úschovny na sportovní zařízení a parkování před ubytováním. Půjčovny lyžařských potřeb, lyžařské školy, sauny i lyžařské vleky najdete v bezprostřední blízkosti Vašeho ubytování. Last minute Rokytnice nad Jizerou ubytování v soukromí si oblíbíte tak, že se sem budete rádi vracet.

Ubytování v soukromí v Semilech vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Rokytnice nad Jizerou ubytování nebo v okolí Rokytnice nad Jizerou jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Rokytnice nad Jizerou preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

rokytnice-nad-jizerou

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 57
typ_ubytovani_id: 886
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist