Hotely Rokytnice nad Jizerou | Kamsi.cz

Hotely Rokytnice nad Jizerou

Rokytnice nad Jizerou je velmi oblíbenou destinací v západních Krkonoších pro trávení rodinné dovolené, sportovních soustředění, školních výletů i firemních akcí. Hotely Rokytnice nad Jizerou nabízí komfortní ubytování s romantickým výhledem na místní dominantu Lysou horu a Kotle. V zimním období se můžete nechat čtyřsedačkovou lanovkou vyvést na vrchol Lysé hory, kde se nachází místní moderní a kapacitou rozlehlý lyžařský areál s 28 vleky. Tato lanová dráha je výjimečná tím, že jako jediná vede do první zóny Krkonošského národního parku. Další možností pro sjezdové lyžování je lanová dráha Horní Domky, která je druhou nejdelší lanovou dráhou v České republice. Na své si v Rokytnici nad Jizerou přijdou také milovníci běžkování.Hotely v Rokytnici nad Jizerou jsou jedinečným výchozím bodem pro běžkování na běžeckých trasách U kapličky a Pod Dvoračkami. Návštěvníci Rokytnice nad Jizerou toužící po troše adrenalinu by si neměli nechat ujít příležitost k snowtubingu, který se zakládá na zábavné formě sjíždění na nafukovacích člunech v uměle vybudovaném sněhovém koridoru. Rokytnice nad Jizerou hotely jsou hojně vyhledávány také snowboardisty.

Hotely v Rokytnici nad Jizerou

Hotely v Rokytnici nad Jizerou však nejsou pouze skvělou volbou pro zimní rekreaci, ale příjemnou dovolenou, kterou zde můžete strávit také od jara do podzimu. Předpokladem k tomu jsou velmi dobře značené turistické a cykloturistické stezky. Kochat se tak v okolí Rokytnice nad Jizerou můžete Huťským vodopádem nebo pramenem Labe. Romantická panoramata nabízí rovněž hřebeny nejvyšších krkonošských vrcholů. Hotely Rokytnice nad Jizerou lákají také k návštěvě Harrachova, Špindlerova Mlýnu i Pece pod Sněžkou. Dětem i dospělým výlet do Harrachova zpříjemní ozubnicová dráha, která vede z Kořenova. Nudit se rozhodně nebudete ani v případě špatného počasí, neboť tento pochmurný čas můžete strávit hraním bowlingu nebo kuželek. Rokytnice nad Jizerou hotely zvou do sportovních hal, ale i saun nebo krytých bazénů.

Hotely Rokytnice nad Jizerou last minute

V neposlední řadě hotely v Rokytnici nad Jizerou patří k vyhledávaným horským střediskům i díky svým komfortně zařízeným pokojům. K dispozici jsou tak vlastní sociální zařízení, připojení k internetu i barevná televize. Hotely v Rokytnici nad Jizerou last minute najdete velmi pohodlně pomocí internetového portálu také tak zvaně na poslední chvíli. Tato ubytovací zařízení jsou důkazem toho, že i dovolená v České republice si zaslouží Vaši pozornost. Last minute Rokytnice nad Jizerou hotely Vás rády pohostí v jakémkoliv ročním období.

Hotely v Semilech vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Rokytnice nad Jizerou ubytování nebo v okolí Rokytnice nad Jizerou jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Rokytnice nad Jizerou preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

rokytnice-nad-jizerou

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 57
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist