Apartmány Rokytnice nad Jizerou | Kamsi.cz

Apartmány Rokytnice nad Jizerou

Apartmány Rokytnice nad Jizerou i samotné město Rokytnice nad Jizerou jsou vhodným místem pro sportování, turistiku i celoroční relaxaci. Do Rokytnice nad Jizerou se můžete vydat, jak v létě, tak v zimě a nikdy nebudete litovat. Na své si v Rokytnici nad Jizerou přijdou nejen milovníci lyžování, ale také ti, které láká vyžití na terénních koloběžkách, travních lyžích či motokárách. Díky těmto bohatým možnostem pro trávení volného času, jsou apartmány v Rokytnici nad Jizerou skvělou volbou jak pro strávení rodinné dovolené, tak prodloužených víkendů ve dvou. Rokytnici nad Jizerou si rády vybírají také školy pro pořádání škol či školek v přírodě, lyžařských výcviků či vícedenních školních výletů a exkurzí. V neposlední řadě se Rokytnice nad Jizerou řadí k vyhledávaným místem firem pro konání nejrůznějších večírků a seminářů nebo sportovních středisek pro uspořádání soustředění. Rokytnice nad Jizerou apartmány uspokojí také Vaše potřeby v případě, že se rozhodnete jen tak brouzdat Krkonošemi a načerpat novou energii do dalších každodenních dnů.

Apartmány v Rokytnici nad Jizerou

Apartmány v Rokytnici nad Jizerou lákají každoročně milovníky horské turistiky k návštěvě zajímavých turistických míst. Vydat se tak můžete na chatu Dvoračky, k Prameni Labe, Vrbatově boudě či k Mohyle Hanče a Vrbaty. K velmi oblíbeným cílům patří také další populární horské centrum Harrachov. K dopravě a k přiblížení k vybranému turistickému cíli můžete použít Krkonošské cyklobusy a skibusy. Apartmány Rokytnice nad Jizerou si užijete také v případě, že se rozhodnete pro návštěvu bikeparku Rokytnice, místního lanového centra nebo bobové dráhy. Na milovníky lyžování čekají v Rokytnici nad Jizerou perfektně upravené sjezdovky i běžecké tratě. K lyžování tak můžete využít také lanovou dráhu Lysá hora, která měří 2198 m a je druhou nejdelší v České republice. Místní Rokytnice nad Jizerou apartmány doporučují běžkařům vyzkoušet běžecké tratě v areálech U kapličky a Pod Dvoračkami. Trochu adrenalinu do krve si vženete při sjíždění na nafukovacích člunech v uměle vybudovaném sněhovém koridoru.

Apartmány Rokytnice nad Jizerou last minute

Rokytnice nad Jizerou apartmány Vás nadchnou také svou pohostinností a komfortním zařízením. Těšit se můžete na pokoje s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí, připojením k internetu i vybavenou kuchyňkou. Před ubytováním najdete také prostor k zaparkování. V blízkosti apartmánů najdete půjčovny lyžařských potřeb, lyžařské školy, saunu i lyžařské vleky. Apartmány v Rokytnici nad Jizerou last minute nabízí také možnost k vyzkoušení si raftingu či paraglidingu. Last minute Rokytnice nad Jizerou apartmány Vás přesvědčí o tom, že dovolená v západní části Krkonoš je tím, po čem jste již delší dobu tajně snili.

Apartmány v Semilech vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Rokytnice nad Jizerou ubytování nebo v okolí Rokytnice nad Jizerou jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Rokytnice nad Jizerou preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

rokytnice-nad-jizerou

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 57
typ_ubytovani_id: 445
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist