Penziony Harrachov | Kamsi.cz

Penziony Harrachov

Penziony Harrachov jsou ideálním místem pro strávení letní i zimní dovolené. Vyrazit do tohoto malebného horského letoviska můžete samozřejmě také na Velikonoce nebo o některém z podzimních svátků. V zimním období by si žádný sportovní nadšenec neměl nechat ujít lyžování ve ski areálu Harrachov nebo běžkování na místních upravených trasách. Na své si zde přijdou také děti a lyžaři začátečníci, neboť například ski areál Zákoutí je vybaven dětskou lyžařskou školou, kde místní lektoři Vaše ratolesti tomuto lyžařskému umění naučí. Penziony v Harrachově se nachází nedaleko skiareálu Čertova hora. V tomto lyžařském centru najdete, jak sjezdové tratě typu červené, tak modré i černé bary. Pro běžkaře jsou v Harrachově připraveny běžecké tratě, které se v případě nedostatku sněhu uměle zasněžují. Bylo by však velkým omylem přijet do Harrachova pouze o vánočních, jarních či pololetních prázdninách. Harrachov penziony mají totiž co nabídnout také během ostatních dnů v roce.

Penziony v Harrachově

Penziony Harrachov lákají každoročně spoustu turistů také k vysokohorské turistice, pobytu na čerstvém vzduchu v pohádkové přírodě i k cyklovýletům. Harrachov je nejen proslulý bohatými lyžařskými možnostmi, ale také dlouhou tradicí sklářství, která je opřená o prvotřídně ručně vyráběné foukané, broušené, ale i ryté a malované sklo. Bylo by proto škoda vynechat během pobytu v Harrachově návštěvu místního sklářského muzea. Penziony v Harrachově můžete využít také k výletům do Bozkovských dolomitových jeskyní, k procházce k rozhledně Štěpánka nebo k vyzkoušení singltreků v Novém Městě pod Smrkem. Harrachov penziony Vás potěší také svými komfortně zařízenými pokoji. Těšit se tak můžete na ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí či připojením k internetu. Mnohé penziony disponují také úschovnou lyží a kol, vlastní restaurací a dětskými koutky.

Penziony Harrachov last minute

Dovolená v Harrachově je ideálním místem pro dovolenou také pro ty, kteří se rozhodnou na poslední chvíli strávit dny volna v tuzemsku. Ačkoliv se traduje, že Krkonoše patří k jedné z nejnavštěvovanější oblastí v České republice, vždy zde najdete vcelku rychle a pohodlně last minute Harrachov penziony, které Vás rády ubytují i tak zvaně na poslední chvíli. Na internetovém portálu Kamsi.cz najde velkou nabídku penzionů, hotelů i horských chat, jejichž majitelé se těší každoročně na stálé i nové návštěvníky. Penziony v Harrachově jsou jedinečnou volbou, jak pro odpočinkové pobyty rodin s dětmi, tak mladých lidí a v neposlední řadě seniorů. Penziony v Harrachově last minute Vám umožní dopřát si dovolenou, po které jste již dlouhé týdny toužili.

Penziony v Semilech vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Harrachov ubytování nebo v okolí Harrachov jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Harrachov preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

harrachov

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 57
typ_ubytovani_id: 6
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist