Apartmány Harrachov | Kamsi.cz

Apartmány Harrachov

Hledáte ideální místo pro zimní dovolenou a rádi byste ji strávili někde v přírodě? Pak se vyplatí vsadit na apartmány Harrachov, které v mnoha případech odpovídají nejmodernějším ubytovacím zařízením alpského stylu. Tento typ ubytování se obvykle nachází v bezprostřední blízkosti lyžařských center a umožňují ubytovaným kochat se pohledy na krásná krkonošská panoramata. Apartmány v Harrachově jsou skvělou volbou ubytování za velmi příznivou cenu. Apartmány disponují vlastní koupelnou s WC, kuchyňským koutem se základní výbavou nádobí a spotřebičů, satelitní televizí i balkónem. U apartmánů najdete také parkoviště. Harrachov apartmány lákají nejen k prožití zimní dovolené, ale také k ubytování v jakémkoliv ročním období.

Apartmány v Harrachově

Apartmány v Harrachově jsou skvělým výchozím bodem pro milovníky zimních sportů, horské turistiky i milovníky přírody. V blízkosti apartmánů najdete lyžařské vleky, běžkařské tratě, tenisové kurty, minigolf i půjčovny lyží a kol. K lyžování můžete využít sjezdové tratě různých obtížností s umělým zasněžováním s Čertovy hory. Až na vrchol zmíněné hory Vás dopraví dvě čtyřsedačkové lanovky. Vrchol Čertovy hory nabízí bohaté možnosti nejen pro sjezdaře, ale také pro milovníky běžkování. Lyžařské areály v Harrachově jsou vhodné také pro lyžaře začátečníky. Bylo by však velkým omylem, apartmány Harrachov vyhledávat pouze v zimním období. V létě se můžete vydat po některé z turistických nebo cykloturistických tras k Mumlavskému vodopádu, který dosahuje obdivuhodné výšky osmi metrů, nebo na vrchol nejvyšší hory České republiky – Sněžky. Nezapomenutelné vzpomínky na Krkonoše a Harrachov apartmány ve Vás vzbudí také skalnatá rokle ledovcového původu s několika vodopády Labský důl nebo Krkonošský národní park.

Apartmány Harrachov last minute

Harrachov apartmány zvou také do lanového centra Monkey Park i k prohlídce mamutího můstku, který je hlavní dominantou tohoto města. Mamutí můstek je siluetou pozadí Čertovy hory. Apartmány v Harrachově last minute můžete využít také pro pořádní lyžařských výcviků, škol v přírodě nebo školních výletů. Tyto školní akce můžete propojit také s exkurzí do hornického muzea. Při návštěvě města Harrachov můžete navštívit také hornické muzeum, ve kterém uvidíte ukázky minerálů fluoritových ložisek, nástroje i pomůcky používané při těžbě, mapy a v neposlední řadě fotografie dokumentující práci na zdejším ložisku. Last minute Harrachov apartmány Vás nadchnou svou pohostinností také v období Silvestra, velikonočních svátků nebo prodloužených víkendů kdykoliv během roku.

Apartmány v Semilech vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Harrachov ubytování nebo v okolí Harrachov jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Harrachov preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

harrachov

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 57
typ_ubytovani_id: 445
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist