Ubytování Harrachov | Kamsi.cz

Ubytování Harrachov

Rádi byste strávili pár dní v krásné horské přírodě? Vaši představu o pohodové dovolené v romantické přírodě může splnit ubytování Harrachov. Toto horské krkonošské letovisko bezpochyby patří k nejoblíbenějším výletním místům České republiky. Harrachov najdeme na mapě pod Čertovou horou v údolí říčky Mumlavy. Ubytování v Harrachově je na vysoké úrovni a město se řadí k předním lyžařským centrům v České. Není divu, vždyť první lyže do Čech v 19. století přivezl hrabě Jan Harrach, od jehož rodu je také odvozován samotný název města Harrachova. Milovníci zimních sportů bezpochyby vědí, že toto severočeské město je úzce spjato také s pořádáním závodů ve skocích na lyžích. Během ubytování v Harrachově si můžete prohlédnout nejvyšší lyžařský můstek na světě, tak zvaný mamutí můstek K-185. V zimním období uvítají zejména lyžaři možnost svést se lanovkou na Čertovu horu, z níž se naskýtají jedinečné pohledy na panoramata celých Krkonoš. Harrachov ubytování však není ideálním místem pouze pro zimní dovolené, ale místní penziony, hotely i horské turistické chaty nabízí ubytování v Harrachově celoročně.

Ubytování v Harrachově

Ubytování v Harrachově poskytne pohodlné ubytování, jak těm nejnáročnějším návštěvníkům Krkonoš, tak těm, kteří hledají levnější dovolenou. Na své si v Harrachově a jeho bezprostředním okolí přijdou milovníci klidu a ticha, vyznavači zimních sportů i horské turistiky. Harrachov ubytování nabízí také pestré možnosti těm, kteří si nedovedou představit dovolenou bez horských kol, Nordic walking nebo paraglidingu. Mnohé apartmány v nabídce ubytování Harrachov jsou vybaveny kuchyňkami s mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, lednicí a základními kuchyňskými potřebami. Na pokojích v apartmánech, hotelích i penzionech nechybí vlastní sociální zařízení, barevné televize a mnohdy ani připojení k internetu.

Ubytování Harrachov last minute

Díky internetovému portálu Kamsi.cz se Vám podaří najít útulné ubytování v Harrachově po celý rok a to i když se ho rozhodnete hledat na poslední chvíli. K neplánovaným dovoleným v Krkonoších Vás může zlákat návštěva sklárny v Novém Světě i ochutnání piv v místním pivovaru. Ubytování v Harrachově last minute Vás může vyzvat k výletu k Pančavskému vodopádu v Krkonoších, který je nejvyšším vodopádem v České republice. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv výlet v překrásné přírodě Krkonoš, v last minute Harrachov ubytování Vás velmi rádi uvítají i na poslední chvíli.

Vyberte si v Harrachov ubytování nebo v okolí Harrachov jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Harrachov preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

harrachov

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 57
typ_ubytovani_id:
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist