Ubytování Rychnov nad Kněžnou | Kamsi.cz

Ubytování Rychnov nad Kněžnou

Ubytování Rychnov nad Kněžnou představuje jedinečnou příležitost pro prožití pohodové rodinné dovolené, prodlouženého víkendu i různě dlouhého výletu. Rychnov nad Kněžnou láká k pobytu rodiny s dětmi, seniory i zamilované páry. Do Rychnova nad Kněžnou můžete přijet v jakémkoliv ročním období a vždy budete odjíždět plni nové energie. Rychnov nad Kněžnou láká zejména milovníky krásné přírody a bohaté kultury. Ubytování v Rychnově nad Kněžnou je správnou volbou také pro školy, které sem přijedou na školní výlet či školu v přírodě. V neposlední řadě zde mohou firmy uspořádat konference, semináře či různé teambuildingy. Rychnov nad Kněžnou ubytování si zamilujete, jak pro bohaté volnočasové vyžití, tak pro komfortní ubytování.

Ubytování v Rychnově nad Kněžnou

Ubytování v Rychnově nad Kněžnou můžete hledat pomocí internetovému portálu Kamsi.cz, kde najdete ubytování v hotelích, penzionech, apartmánech i ubytování v soukromí. Ubytovat se můžete v pokojích s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Na dobrém obědě či lahodné večeři si můžete pochutnat v některé z místních restaurací. V některých hotelech a penzionech najdete také wellness vyžití. Kočárek či sportovní vybavení si můžete uschovat v úschovně. Rychnov nad Kněžnou ubytování si zamilujete také díky bohaté škále kulturního vyžití. Navštívit můžete například barokní zámek, který byl navrácen rodu Kolowratů Krakowských. Rychonovský zámek je považován za jednu z nejhezčích barokních staveb v Podorlicku. Architektem této impozantní stavby je věhlasný Jan Blažej Santini. Součástí zámku je také obrazárna a renesanční zvonice se zvonem Kryštofem. V zámku sídlí také Muzeum a galerie Orlických hor. Ubytování Rychnov nad Kněžnou si užijete také s dětmi a to především tehdy, pokud navštívíte Muzeum hraček na rychnovském náměstí. Snad každý alespoň jednou četl knihu Bylo nás pět od spisovatele Karla Poláčka, který se právě v Rychnově nad Kněžnou narodil. Jeho osobu i jeho dílo připomíná busta poblíž zámku a sousoší hrdinů knihy Bylo nás pět v Panské ulici. Vaši návštěvu si zaslouží také Památník Karla Poláčka v rychnovské synagoze a židovské muzeum Podorlicka, kde se dovíte osudy židovských obcí v jiných městech a obcích pod Orlickými horami.

Ubytování Rychnov nad Kněžnou last minute

Ubytování Rychnov nad Kněžnou last minute dává skvělou příležitost k prožití pohodové dovolené či prodlouženého víkendu také těm, kteří se rozhodnou hledat ubytování v Orlických horách na poslední chvíli. Také ubytování v Rychnově nad Kněžnou last minute nabízí hostům komfortní ubytovací služby. Během dovolené v Rychnově nad Kněžnou si zamilujete nejen samotné město, ale také jeho okolí. Na výlet se můžete vydat do archeologického skanzenu Villa Nova v Uhřínově nebo si udělat procházku k výletnímu místu Studánka s několika prameny, někdejšími lázněmi, hotelem a kaplí sv. Jana Nepomuckého. Ubytování v Rychnově nad Kněžnou Vás přesvědčí o tom, že také dovolená v České republice má své kouzlo.

Vyberte si v Rychnov nad Kněžnou ubytování nebo v okolí Rychnov nad Kněžnou jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Rychnov nad Kněžnou preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

rychnov-nad-kneznou

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 56
typ_ubytovani_id:
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist