Penziony Praha | Kamsi.cz

Penziony Praha

Penziony Praha představují skvělou příležitost pro bližší poznání hlavního města České republiky. Do Prahy se rády v jakémkoliv ročním období vydají na výlet rodiny s dětmi a také základní a střední školy. Praha díky své romantické atmosféře láká k toulkám také zamilované páry. Praha je rájem pro pořádání nejrůznějších konferencí, veletrhů i různých festivalů. Také při této příležitosti se vyplatí vědět, kde je možné se za rozumnou cenu ubytovat. Penziony v Praze dbají na to, aby svým hostům nabídly pouze ty nejkvalitnější ubytovací služby. Pokoje s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu jsou dnes samozřejmostí. Novou energii můžete nasbírat během pobytu ve vířivce, sauně či při masáži. Ke stravování můžete využít některou z pražských restaurací a pochutnat si tak na klasické české kuchyni či zahraničních pochoutkách. Praha penziony si oblíbíte při jakékoliv příležitosti pobytu v Praze.

Penziony v Praze

Penziony v Praze jsou výhodným výchozím bodem pro toulky hlavním městem České republiky. Při návštěvě Prahy snad každý rád zabloudí k Staroměstské radnici, na Karlův most, ke katedrále sv. Víta či k Pražskému hradu. Bylo by ovšem škoda zapomínat na méně známá místa a vynechat tak návštěvu například Národního památníku hrdinů Heydrichiády, který připomíná události z druhé světové války na našem území. Praha Penziony Vás dovedou také k dalšímu zajímavému místu, kterým je kostel Panny Marie Vítězné, kde je možné shlédnout Pražské Jezulátko. Soška Jezulátka představuje symbol víry, úcty a také jeden ze symbolů města Prahy. Sošku Pražského Jezulátka přivezla do Prahy ze Španělska vévodkyně Marie Manriquez de Lara, která se roku 1556 vdala za pána Vratislava z Pernštejna. Sama ji pak darovala jako svatební dar své dceři Polyxeně z Lobkovic. Ta ji poté darovala jako vzácný dar v roce 1628 klášteru bosých karmelitánů u kostela Panny Marie Vítězné. Penziony Praha a pobyt v nich můžete využít také k procházce k Vrtbovské zahradě, na Václavské náměstí, na Vyšehrad či na Malostranské náměstí.

Penziony Praha last minute

Penziony v Praze Vám umožní vychutnat si večerní vyhlídkovou plavbu po řece Vltavě. Romantickou atmosféru si můžete vychutnat také při procházce na Petřin. V případě nepřízně počasí nebo chuti na kvalitní kávu a lahodný zákusek se můžete zastavit v proslulé kavárně Slavia nebo v jediné kubistické kavárně na světě, Grand Café Orient v domě U Černé Matky Boží v Celetné ulici. Penziony Praha last minute dávají možnost k ubytování také těm, kteří se rozhodnou pro pobyt v Praze tak zvaně na poslední chvíli. Penziony v Praze last minute se Vám podaří velmi rychle z pohodlí domova najít prostřednictvím internetového portálu Kamsi.cz.

Penziony v Praze vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Praha ubytování nebo v okolí Praha jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Praha preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

praha

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 15
typ_ubytovani_id: 6
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist