Apartmány Praha | Kamsi.cz

Apartmány Praha

Apartmány Praha nabízí jedinečnou možnost pro prožití romantického prodlouženého víkendu v hlavním městě České republiky. V Praze můžete strávit také dovolenou či se sem vydat jen tak na výlet. Hlavní město České republiky láká k návštěvě zejména díky svému historickému půvabu, ale také díky bohatému kulturnímu a sportovnímu vyžití. V neposlední řadě si Prahu zamilujete také kvůli kvalitní nabídce ubytování. Apartmány v Praze můžete využít při příležitosti účasti na nejrůznějších konferencích, seminářích i školení. Praha láká také školy různých stupňů ke školním výletům i exkurzím. Ať už se rozhodnete pro Praha apartmány z jakéhokoliv důvodu, určitě budete spokojeni.

Apartmány v Praze

Apartmány v Praze Vám mohou nabídnout ubytování v útulně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením, připojením k internetu a barevnou televizí. V apartmánech můžete využít velmi často také kuchyňku s jídelním koutem, kde si můžete připravit něco rychlého k jídlu. Ke stravování můžete využít také některou z pražských restaurací a pochutnat si tak na některé z gastronomických lahůdek české či zahraniční kuchyně. Praha apartmány jsou skvělým výchozím místem pro procházku k proslulým pražským památkám, jako je Pražský hrad, Karlův most, katedrála sv. Víta, letohrádek královny Anny či chrám sv. Mikuláše. Při toulkách Prahou si určitě nenechejte ujít ani procházku k domu U kamenného zvonu na Staroměstském náměstí, ve kterém se pravděpodobně narodil sám Karel IV. Dnes v tomto domě můžete navštívit prostory Galerie hlavního města Prahy. Odtud to budete mít, jen co by kamenem dohodil ke Staroměstské radnici s proslulým orlojem. Rozhodně nezapomeňte ani na pitoreskní Zlatou uličku s maličkými domky. Apartmány Praha Vás zavedou rády také k méně známým místům. K takovým bezpochyby patří například Průhonický zámecký park s pohádkovou přírodou. Jde o jeden z největších přírodně krajinářských parků v Evropě s rozlohou 240 hektarů. Prohlédnout si zde můžete okolo 1600 druhů domácích i cizokrajných dřevin. Vaši pozornost si určitě zaslouží také Letenské sady v Praze, botanická zahrada Univerzity Karlovy, romantické skalnaté údolí Šárka či největší známé keltské oppidum v Čechách i ve střední Evropě Závist.

Apartmány Praha last minute

Apartmány Praha last minute představují skvělou volbu zejména pro ty, kteří se rozhodnou přijet do Prahy tak zvaně na poslední chvíli a rádi by zde prožili pár krásných dní. Ať už se rozhodnete Prahu navštívit z jakéhokoliv důvodu, vždy se Vám zde bude líbit tak moc, že se budete rádi do hlavního města České republiky vracet. Apartmány v Praze last minute si můžete z pohodlí domova najít během krátké chvíle pomocí internetového portálu Kamsi.cz, kde najdete ubytování nejrůznějších cenových kategorií. Apartmány Praha jsou skvělou příležitostí, jak zapomenout na veškeré každodenní starosti, a užít si pohodový prodloužený víkend či dovolenou v hlavním městě České republiky.

Apartmány v Praze vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Praha ubytování nebo v okolí Praha jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Praha preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

praha

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 15
typ_ubytovani_id: 445
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist