Ubytování Praha | Kamsi.cz

Ubytování Praha

Ubytování Praha představuje jedinečnou možnost pro vícedenní pobyt v centru České republiky. Do Prahy na prodloužený víkend či delší pobyt rády zavítají rodiny s dětmi, různě velké skupiny. Praha láká také různé stupně škol k exkurzi. Ubytování v Praze nabízí způsob, jak si užít jedno z nejkrásnějších měst světa a dozvědět se spoustu zajímavých informací o historii naší vlasti. Město Praha Vás nadchne také svou romantickou atmosférou při procházkách podél břehu Vltavy. Z historické části města Prahy si rozhodně nenechejte uniknout prohlídku Pražského hradu, který tvořil již od dob přemyslovských knížat významné sídlo. Dech beroucí pohled slibuje také gotická stavba katedrály sv. Víta. Na druhém nádvoří Pražského hradu je umístěna Obrazárna a Svatovítský poklad. Jde o výstavu klenotů a liturgických předmětů v kapli sv. Kříže. Z Praha ubytování se Vám naskýtá jedinečná možnost s dětmi navštívit ve Starém královském paláci na třetím nádvoří výstavu s názvem Příběh Pražského hradu. Rozhodně si u Pražského hradu nenechejte uniknout ani procházku od Královské zahrady k Letohrádku královny Anny. Vaši pozornost si zaslouží také procházka proslulá Zlatá ulička s miniaturními domy.

Ubytování v Praze

Ubytování v Praze můžete využít také k procházce na Petřín a odtud se pokochat pohledy z Petřínské rozhledny na celou Prahu. Rozhledna na Petříně připomíná pařížskou Eiffelovu věž. Milovníci historie by si kromě nejznámějších historických památek a míst, jako je Karlův most, Svatováclavské náměstí, Hradčany či chrám sv. Mikuláše, neměli nechat uniknout ani příležitost navštívit pražské Židovské město a dovědět se o této menšině, která se začala v Praze usazovat již od 10. století. Zavítat tak můžete do Staronové synagogy, která pochází z poslední čtvrtiny 13. století a byla hlavní synagogou pražské židovské obce. Při návštěvě Staronové synagogy si nezapomeňte povšimnout sedadla označeného číslem jedna, nad kterým je umístěna Davidova hvězda. Právě tady prý sedával legendární rabín Löw, který vytvořil pražského Golema. Ubytování Praha Vás nadchne svou ubytovací nabídkou. Ubytovat se můžete v hotelích, penzionech, apartmánech i v ubytování v soukromí. Pokoje s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí a připojením k internetu jsou dnes samozřejmostí. Ke stravování můžete využít některou z místních restaurací. Gastronomický zážitek slibuje také večeře či oběd v restauraci na Žižkovské věži. Na lahodný zákusek můžete zavítat do kavárny Slavia anebo do jediné kubistické kavárny na světě Grand Café Orient v domě U Černé Matky Boží v Celetné ulici. Na skvostném pivu si pochutnáte v restauraci U Fleků, kde si můžete projít také expozici pivovarského muzea. Mnohé Praha ubytování nabízí svým hostům také wellness služby. Odpočinout si tak můžete ve vířivce, sauně či na masáži.

Ubytování Praha last minute

Během ubytování v Praze si můžete naplánovat také výlety do okolí hlavního města České republiky. Milovníci přírody by si rozhodně neměli nechat ujít procházku ze Srbska kolem Bubovických vodopádů na krásnou vyhlídku u Svatého Jana pod Skalou. Během této procházky můžete navštívit také jeden z nejznámějších českých hradů, kterým je Karlštejn. Během procházky na Vás čeká zalesněná příroda s vápencovými skalami, hluboké strže i zajímavá vápnomilná květena. Ubytování v Praze last minute dává možnost najít si ubytování v Praze tak zvaně na poslední chvíli. Hledání ubytování Praha last minute Vám zpříjemní internetový portál Kamsi.cz.

Vyberte si v Praha ubytování nebo v okolí Praha jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Praha preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

praha

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 15
typ_ubytovani_id:
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist