Penziony Praha | Kamsi.cz

Penziony Praha

Hlavní město České republiky patří mezi pět nejnavštěvovanějších hlavních měst Evropy. Podle statistických údajů byla Praha například navštěvovanější než španělské hlavní město Madrid nebo její historická soupeřka Vídeň. Praha patří k městům, které na Vás dýchnou neopakovatelnou atmosférou. Není proto divu, že penziony Praha patří k nejvyhledávanějším typům ubytování v české metropoli. Během pobytu v Praze se můžete nechat unášet historickou náladou a projít se tak po Karlově mostě směrem k Pražskému hradu a Svatovítské katedrále nebo se vydat na procházku na Petřín. Atmosférou české historie na Vás dýchne také procházka k letohrádku Hvězda v oboře na Bílé Hoře. Penziony v Praze lákají také k návštěvě jednoho z nejpamátnějších míst českého národa, kterým se stal Vyšehrad. Nudit se rozhodně nebudete ani při zavítání do některého z pražských muzeí. S historií českého národa Vás podrobně seznámí nejen Národní muzeum, ale také Památník národního písemnictví, Národní technické muzeum nebo Židovské muzeum v Praze. Praha penziony je tak možné využít k realizaci školních exkurzí, ale i k rodinným dovoleným či prodlouženým víkendům za cílem poznávání české historie.

Penziony v Praze

Penziony v Praze jsou vyhledávány také při nejrůznějších kulturních akcích i při návštěvě Národního divadla, které nabízí činoherní, operní i baletní představení. Krásná představení nabízí také Divadlo Na zábradlí, Divadlo v Dlouhé, legendární Semafor i divadlo Járy Cimrmana. Penziony Praha nabízí komfortní ubytování pro všechny typy návštěvníků. Pokoje v penzionech disponují vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Ke stravování můžete využít restauraci penzionu a pochutnat si tak na tradiční české i mezinárodní kuchyni. Mnohé pražské penziony disponují také bohatými možnosti k relaxaci. Odpočinout si můžete v sauně, whirlpool nebo v relaxačním bazénu. Nedaleko penzionů sídlí také sportovní haly, které umožňují zahrát si squash, stolní tenis nebo bowling. Mnohé Praha penziony se nachází v blízkosti stanic metra, autobusů i tramvají a nabízí tak rychlý kontakt s centrem hlavního města.

Penziony Praha last minute

Praha penziony se mohou pochlubit příjemným prostředím i zázemím pro všechny hosty. Ať už se rozhodnete přijet do Prahy kvůli návštěvě historického jádra české metropole, prohlídce pražské zoologické zahrady nebo relaxaci v aquaparku, vždy se můžete těšit na krásný pobyt. S hledáním penziony v Praze last minute Vám velmi rád také tak zvaně na poslední chvíli pomůže internetový portál Kamsi.cz. Last minute Praha penziony můžete využít také v případě konferencí, firemních seminářů nebo mezinárodních jednání.

Penziony v Praze vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Praze ubytování nebo v okolí Prahy jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Praha a okolí preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 714
okres_id:
typ_ubytovani_id: 6
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist