Hotely Praha | Kamsi.cz

Hotely Praha

Hlavní město České republiky bývá označováno jako srdce Evropy i jako architektonický sen na Vltavě a svá pojmenování si po zásluze zaslouží, neboť patří k nejkrásnějším městům světa. Hotely Praha umožňují turistům poznávat architektonické krásy tohoto města v jakémkoliv ročním období. Praha se v minulosti i současnosti stala inspirací mnoha umělců. Praha jako historická metropole českého království byla v minulosti sídelním městem českých knížat a králů i římskoněmeckých císařů, kteří zde nejen rozvíjeli své politické ambice, ale stali se také mecenáši umění, architektury a kultury. Díky tomu se i my dnes můžeme kochat velkým počtem historických budov. Hotely v Praze jsou tak skvělým výchozím místem pro školní exkurze, ale také pro romantické procházky ve dvou. Při návštěvě stověžaté Prahy bychom si určitě neměli nechat ujít procházku historickým centrem města, jehož perlou je budova Pražského hradu, největšího hradního komplexu na světě. Pražský hrad byl zapsán jako památková rezervace do seznamu kulturního dědictví UNESCO. V komplexu Pražského hradu můžete navštívit také Svatovítskou katedrálu, která je nejkrásnější dochovanou gotickou a novogotickou památkou v České republice. Praha hotely můžete využít také k návštěvě některých pražských muzeí. S historií České republiky Vás detailně seznámí Národní muzeum, které bylo založeno za vlády rakouského císaře Františka I. v roce 1818 a ve kterém jsou dnes uloženy významné historické, přírodní i numismatické sbírky.

Hotely v Praze

Hotely v Praze jsou vyhledávány také milovníky české filharmonie i divadelních představení. K nejvýznamnějším divadlům v Praze patří Národní divadlo, kde se na konci 18. století uskutečnily také premiéry Mozartových oper Don Giovanni a La clemenza di Tito. Dnes se Národní divadlo může pochlubit čtyřmi vlastními uměleckými soubory a umožňuje tak shlédnout činoherní, baletní i operní představení. Hotely Praha potěší své hosty také komfortně zařízenými pokoji. Ubytovat se můžete, jak v samém centru hlavního města, tak na jeho periferii. Pokoje jsou samozřejmě vybaveny vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Stravovat se můžete v hotelových restauracích, které nabízí, jak českou, tak mezinárodní kuchyni. Mnohé Praha hotely buď samy disponují relaxačními zařízeními, nebo se nachází v bezprostřední blízkosti sportovních areálů, takže není problém během pobytu navštívit saunu, whirlpool nebo si zaplavat v bazénu či zahrát tenis.

Hotely Praha last minute

Praha hotely můžete využít nejen k cílům poznávání českých pamětihodností, ale také k ubytování během firemních seminářů a meetingů, nebo mezinárodních jednání. K rychlému hledání hotely v Praze last minute slouží internetový portál Kamsi.cz, kde najdete ubytování všech možných kategorií. Last minute Praha hotely jsou ideální příležitostí také k ubytování studentů během školních výletů.

Hotely v Praze vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Praze ubytování nebo v okolí Prahy jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Praha a okolí preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 714
okres_id:
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist