Apartmány Praha | Kamsi.cz

Apartmány Praha

Praha je chloubou nejen České republiky, ale také celé Evropy. Každoročně tak toto město láká statisíce turistů k návštěvě svých pamětihodností, ke zhlédnutí divadelních představení i sportovních utkání. Apartmány Praha se tak stávají oblíbeným typem ubytování, neboť zde pohodlí najdou, jak velké skupiny, tak jednotlivci. Na pokojích najdete vlastní sociální zařízení, barevnou televizi i připojení k internetu. Žádný problém nepředstavuje ani úschova jízdních kol nebo koloběžek. Součástí apartmánů jsou plně vybavené kuchyně. Přičemž ke stravování vybízí také pražské útulné kavárny i nespočet restaurací všech cenových kategorií. Apartmány v Praze vybízí také k procházce po Karlově mostě, který je symbolem rozkvětu českého království z dob Karla IV. Dojít tak můžete až ke Staroměstskému náměstí, na němž se nachází jeden z nejznámějších orlojů světa, který zde stojí již od roku 1410. Symbolem Staroměstského náměstí e také socha Jana Husa. Kdo se rozhodne pro Praha apartmány, neměl by opomenout ani prohlídku Pražského hradu, Katedrály sv. Víta, ve které jsou uloženy korunovační klenoty, i nádherně udržovaných zahrad s letohrádkem Královny Anny. Součástí areálu je také malebná Zlatá ulička. Pražský hrad nabízí také krásný výhled na Hradčanské náměstí.

Apartmány v Praze

Apartmány v Praze Vás zlákají také k prohlídce Vyšehradu, jehož součástí je i hřbitov, na němž dnes odpočívají slavné osobnosti české kultury a historie. Zapálit svíčku tak můžete například Boženě Němcové nebo Svatopluku Čechovi. Romantickou atmosférou se může pochlubit také Petřínská rozhledna. Apartmány Praha jsou vhodné také pro rodiny s dětmi, které mohou svůj pobyt v hlavním městě České republiky obohatit o návštěvu zoologické zahrady nebo Národního muzea. Nezapomenutelné zážitky připravuje rovněž museum voskových figurín Grévin Praha, Letecké muzeum v Praze – Kbelích nebo Národní technické muzeum v Praze. Hlavní město České republiky je také centrem kulturního dění. I proto Praha apartmány získávají na velké oblibě.

Apartmány Praha last minute

Praha apartmány Vás zlákají také k návštěvě moderního aquapalace Praha, který je největším zábavním aqvaparkem ve střední Evropě. Těšit se tak můžete na velké množství tobogánů, skluzavek, spacebowl, divokouřeku i potápěčskou jámu. Aquapalace Praha je zárukou zábavy pro celou rodinu. Za trochu adrenalinu se můžete vydat do lanového parku Hostivař nebo do bikeparku na Štvanici. Apartmány v Praze last minute se Vám podaří najít z pohodlí domova mimo jiné také prostřednictvím internetového portálu Kamsi.cz. V neposlední řadě jsou last minute Praha apartmány zárukou toho, že také dovolená v hlavním městě se může stát lákavým způsobem odpočinku.

Apartmány v Praze vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Praze ubytování nebo v okolí Prahy jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Praha a okolí preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 714
okres_id:
typ_ubytovani_id: 445
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist