Ubytování v soukromí Valtice | Kamsi.cz

Ubytování v soukromí Valtice

Ubytování v soukromí Valtice nabízí ideální příležitost pro dovolenou či prodloužený víkend v malebném prostředí jižní Moravy. Vinařské město Valtice bylo až do roku 1945 sídlem rodu Lichtenštejnů. Historické jádro města je chráněno jako městská památková zóna a okolní Lednicko – valtický areál je označován jako krajinná památková zóna. Ubytování v soukromí ve Valticích představuje skvělou možnost pro návštěvu Lednicko – valtického areálu. Navštívit můžete sousední zámek v Lednici, který byl Lichtenštejny považován za letní sídlo, zatímco ve Valticích pobývali i přes rok. Vaši pozornost si určitě zaslouží také empírový zámeček Belvedér postavený v letech 1802 – 1806. Procházkou můžete dojít až ke kolonádě Rejstna, která byla postavena v letech 1817 – 1823 stavitelem J. Popellackem podle vzoru Schönbrunnské kolonády. Z tohoto vyhlídkového objektu si budete moci vychutnat panoramatické výhledy na Mikulov, Pálavské vrchy i na Moravské pole. Valtice ubytování v soukromí Vás zláká určitě také k procházce k Dianinu chrámu, který byl postaven v podobě římského triumfálního oblouku. Dianin chrám najdete asi 1,5 km východně od zámku Valtice. Pokračovat pak můžete až k romantické novogotické kapli Svatého Huberta.

Ubytování v soukromí ve Valticích

Ubytování v soukromí ve Valticích si turisté vybírají také díky možnosti prohlídky zámku ve Valticích. Zámek má dnes barokní podobu a je považován za jednu z nejvýznamnějších světských barokních staveb na Moravě. Zámek tvoří tříposchoďová čtyřkřídlá budova s konírnami, jízdárnou, galerií, rokokovým divadlem a kočárnou. K zámku patří také kostel Nanebevzetí Panny Marie. Kaple je využívána k hudebním produkcím. Barokní a rokokové zařízení zámeckých pokojů poskytuje představu o tom, jak si v 17. a 18. století žil rod Lichtenštejnů. Druhý prohlídkový okruh je věnován výstavě Rytířům Zlatého rouna na Moravě. Ubytování v soukromí Valtice Vás zve také k prohlídce expozice o knížecí rodině Lichtenštejnů. Součástí je obrazárna i unikátní porcelánový servis značky Wedgwood. Valtice ubytování v soukromí si mnozí návštěvníci vybírají také za účelem návštěvy vinných sklepů. Zámecký sklep je nejstarším sklepem ve Valticích a nabízí návštěvníkům nejen prohlídku unikátních prostor, ale také Vás seznámí s produkcí nejznámější valtické vinařské firmy Vinné sklepy Valtic, a.s.

Ubytování v soukromí Valtice last minute

Ubytování v soukromí Valtice last minute Vás nezklamou ani svými komfortními ubytovacími službami. Pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Součástí ubytování v soukromí ve Valticích je také kuchyňka s jídelním koutem. Ke stravování můžete využít také některou z místních restaurací a pochutnat si tak na typické moravské kuchyni nebo ochutnat nějakou degustační specialitu. Výjimkou není ani úschova sportovního vybavení. Valtice ubytování v soukromí najdete velmi jednoduše pomocí internetovému portálu Kamsi.cz.

Ubytování v soukromí v Podyjí vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Valtice ubytování nebo v okolí Valtice jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Valtice preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

valtice

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 996
okres_id:
typ_ubytovani_id: 886
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist