Penziony Valtice | Kamsi.cz

Penziony Valtice

Penziony Valtice umožňují tuzemským i zahraničním hostům užít si pohodovou dovolenou v malebné přírodě Lednicko – valtického areálu. Do Valtic rády zavítají také všechny věkové kategorie na prodloužený víkend. Valtice představují také skvělé místo pro pořádání školních výletů a pořádání firemních konferencí a školení. Dominantou města Valtic je bezpochyby barokní zámek s kaplí a kostel Nanebevzetí Panny Marie. Zámek si dnes můžete prohlédnout ve stylu 18. Století, jak jej zanechal architekt Johann Bernard z Erlachu. Penziony ve Valticích lákají nejen k návštěvě a prohlídce těchto zmíněných pamětihodností. Na kole ale i pěšky se můžete vydat ke kapli sv. Huberta i k Dianinu chrámu. Nad Valticemi se rozprostírá také kolonáda na Reistně, odkud si budete moci vychutnat krásné pohledy nejen na město Valtice, ale také na Lednicko – valtický areál. I k tomuto účelu můžete využít penziony Valtice. Na sever vede červená turistická a cykloturistická trasa do Lednice a modrá k Hraničnímu zámečku.

Penziony ve Valticích

Penziony ve Valticích vás rády ubytují v obci s názvem „hlavní město vína“. Ve Valticích sídlí Národní vinařské centrum, které provozuje veřejnou degustační expozici Salon vín ČR. Milovníci moravského vína by si neměli nechat ujít ani příležitost k procházce po Naučné vinařské stezce, kterou po cestě doplňuje devatenáct tabulí s ilustracemi a informacemi o pěstování vinné révy, historii vinařství a o historických památkách nacházejících se v blízkosti této stezky. Trasa začíná na náměstí Svobody a vede přes zámecký areál do rozsáhlých valtických vinic. Penziony Valtice jsou skvělou příležitostí také pro nahlédnutí do zámeckých vinných sklepů. Vaši pozornost si zaslouží také expozice vinařských lisů, Zámecký nebo Křížový sklep. Valtice penziony můžete využít také k prohlídce Muzea železné opony.

Penziony Valtice last minute

Penziony Valtice last minute se rozprostírají v bezprostřední blízkosti dalších lákavých turistických cílů jižní Moravy. Bylo by proto škoda nechat si uniknout výlet do Mikulova nebo Břeclavi. Penziony ve Valticích Vás nezklamou ani svými komfortními ubytovacími službami. Těšit se můžete na pokoje s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí a připojením k internetu. Místní penziony disponují také úschovou kol. Před penziony najdete prostor k parkování a k relaxaci můžete využít také některé z nabízených wellness služeb. Penziony ve Valticích last minute se Vám podaří pohodlně najít díky internetovému portálu Kamsi.cz.

Penziony v Podyjí vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Valtice ubytování nebo v okolí Valtice jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Valtice preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

valtice

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 996
okres_id:
typ_ubytovani_id: 6
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist