Hotely Valtice | Kamsi.cz

Hotely Valtice

Hotely Valtice jsou jedinečnou příležitostí, jak prožít v prostředí Lednicko – valtického areálu rodinnou dovolenou, prodloužené víkendy i školní výlety. Valtice jsou hojně vyhledávány také různými firemními společnostmi pro pořádání konferencí a školení. Město Valtice je jednou z nejoblíbenějších oblastí v Jihomoravském kraji. Rozprostírá se asi devět kilometrů západně od Břeclavi u hranic s Rakouskem. Hotely ve Valticích se nachází nedaleko valtického zámku, který až do roku 1945 byl sídlem roku Lichtensteinů. V zámeckém areálu si budete moci prohlédnout nejen zámecký okruh s prvním historickým výtahem na Moravě, obrazárnou a mnoha jinými zajímavými místnostmi, ale také zámeckou kapli a park. Valtice hotely jsou skvělým výchozím místem také pro procházku nebo cyklovýlet ke kapli sv. Huberta a Rendez – vous neboli Dianinu chrámu. Z Valtic můžete vyrazit také ke kolonádě na Raistně, odkud si budete moci užít výhledy na celý Lednicko – valtický areál i do sousedního Rakouska.

Hotely ve Valticích

Hotely ve Valticích Vám umožní také navštívit valtické Muzeum vinařství, zahradnictví a životního prostředí. Milovníci pěstování bylin si přijdou na své v Bylinkové zahradě, která je otevřena návštěvníkům od května do října. Atraktivní součástí Bylinkové zahrady je tak zvaný „jedlý“ záhon, který umožňuje návštěvníkům poznání zahrady a bylin také pomoci chuti. Ochutnat tak můžete rostoucí bylinky vhodné k časté sklizni, jako je potočnice, šrucha, jedlá chryzantéma, laskavec nebo křez. Tematicky jsou záhony věnovány především léčivým rostlinám, afrodiziakálním bylinám a najdete zde také rostliny, které lze využít v aromaterapii či kuchyni. Hotely Valtice se těší velké oblibě také díky Naučné vinařské stezce, která je tvořena devatenácti tabulemi s obrázky a informacemi o pěstování vinné révy, historii vinařství a o historických památkách nacházejících se v blízkosti této stezky. Trasa naučné stezky začíná na náměstí Svobody a vede přes zámecký areál do rozsáhlých valtických vinic. Valtice hotely Vás potěší také možností ve Valticích ochutnat místní víno, které patří k těm nejvyhlášenějším nejen v České republice.

Hotely Valtice last minute

Hotely Valtice last minute Vás nadchnou také svými komfortními ubytovacími službami. Ubytovat se můžete v některém z pokojů s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí a připojením k internetu. Mnohé hotely ve Valticích jsou vybaveny také úschovou kol. Ve Valticích si pochutnáte na vyhlášené tradiční moravské kuchyni i lahodném valtickém vínu. Díky internetovému portálu Kamsi.cz najdete ve Valticích také hotely s bohatou wellness nabídkou a nechat se hýčkat při masáži, pobytu v sauně nebo whirlpool. Hotely ve Valticích last minute Vás potěší svou pohostinností a Vy se budete do tohoto malebného koutu jižní Moravy rádi vracet!

Hotely v Podyjí vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Valtice ubytování nebo v okolí Valtice jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Valtice preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

valtice

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 996
okres_id:
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist