Ubytování Valtice | Kamsi.cz

Ubytování Valtice

Ubytování Valtice představuje ideální příležitost pro odpočinek zejména pro milovníky jihomoravského folkloru, vína a cykloturistiky. Valtice patří do Mikulovské vinařské podoblasti a tradici vinařství zde zastupuje také Střední odborná škola vinařská, která je jediná svého druhu v České republice a byla založena již v roce 1873. Ubytování ve Valticích jistě vyhledávají i ti, kteří ví, že Valtice patří do oblíbeného Lednicko – valtického areálu. Valtice byly od středověku součástí Dolního Rakouska a k Československu byly připojeny až na základě Saint-Germainské smlouvy z roku 1919. Ubytování ve Valticích je lákavou pozvánkou k poznání tohoto malebného jihomoravského města. V blízkosti náměstí se rozprostírá komplex valtického zámku, který představuje jednu z nejvýznamnějších památek nejen na Moravě, ale také v celé České republice. Romantické atmosféru města Valtic si můžete vychutnat také během procházek zámeckým parkem. Valtice ubytování Vás zláká také k cyklovýletům s velmi zajímavými turistickými cíly. Nedaleko Valtic se rozprostírá empírový zámeček z let 1802 – 1806 zvaný Belvedér. Krásný výhled nejen na Valtice nabízí kolonáda na Rajstně. Z kolonády postavené podle vzoru Schönnbrunské kolonády si budete moi vychutnat panoramatický výhled od Mikulova přes Pavlovské vrchy na lužní lesy u Lednice až po luhy na Moravském poli.

Ubytování ve Valticích

Ubytování ve Valticích je skvělou příležitostí také k návštěvě sousední Lednice. Cestu Vám můžete zpříjemnit zastávka u romantické stavby Dianina chrámu a u novogotické kaple Svatého Huberta. Necelých třináct kilometrů od Valtic se rozprostírá další malebné jihomoravské město, tentokrát Mikulov. Navštívit můžete také jižně položenou Břeclav. Ubytování Valtice zve také k vyzkoušení Stezky bosou nohou. Tato stezka je ve Valticích velmi oblíbenou turistickou atrakcí. Jedná se o okružní trasu o délce necelých pěti kilometrů. Stezka prochází sousední rakouskou obcí Schrattenberg a vede ke Kolonádě Reistna, která je nejvyšším bodem Lednicko – valtického areálu. Cesta je vysázena jedenácti zastaveními a návštěvníci se mohou projít bosi po kůře, šiškách, kamenech nebo balancovat na vratkém mostě z dřevěných trámů. Krásné výhledy na okolí nabízí nejvyšší místo stezky kopec Homole. Milovníci vína vyhledávají Valtice ubytování po celý rok také díky Slavnostem moravského vína, Valtickým slavnostem vína, aneb víno nezná hranic nebo Svatomartinskému zámeckému plesu.

Ubytování Valtice last minute

Ubytování Valtice last minute si zamilujete pro jeho pohostinnost a komfortní vybavení. Ubytovat se můžete v některém z penzionů, hotelů, apartmánů i v soukromém ubytování. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Ubytování v soukromí i apartmány disponují kuchyňským koutem. Samozřejmostí je také úschovna kol. Ubytování ve Valticích Vás přesvědčí o tom, že také dovolená na jižní Moravě se můžete rovnat dovolené strávené v zahraničí u moře nebo v horských destinacích. Při hledání ubytování ve Valticích last minute Vám ochotně pomůže internetový portál Kamsi.cz.

Vyberte si v Valtice ubytování nebo v okolí Valtice jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Valtice preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

valtice

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 996
okres_id:
typ_ubytovani_id:
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist