Ubytování v soukromí Lednice | Kamsi.cz

Ubytování v soukromí Lednice

Ubytování v soukromí Lednice poskytuje ideální příležitost k relaxačním pobytům v krásném prostředí Lednicko – valtického areálu. V Lednici tráví rády svou dovolenou rodiny s dětmi, zamilované páry i senioři, kteří si rádi rozšiřují obzory o své vlasti. Ubytování v soukromí v Lednici vyhledávají rádi nejen tuzemští návštěvníci, ale také zahraniční hosté. Na své si v Lednici a jejím okolí přijdou nejen milovníci pamětihodností, turistiky a cykloturistiky, ale také lázeňství. Lázně Lednice na Moravě byly postaveny v roce 2007 a jsou doporučovány zejména k léčbě pohybového aparátu, kožního onemocnění a neurologických nemocí. Během pobytu v Lednice ubytování v soukromí se můžete nechat zlákat například na masáž lávovými kameny nebo celotělový zábal z mořských řas.

Ubytování v soukromí v Lednici

Ubytování v soukromí v Lednici můžete využít také k návštěvě místního zámku, který získal svou podobu moderní anglické tzv. windsdorské gotiky v letech 1846 – 1858. Při prohlídce zámku si budete moci prohlédnout letní sídlo rodu Lichtenštejnů. Budete moci obdivovat taneční sály s impozantní dřevěnou výzdobou, umělecké sbírky přivezeného z cest po Africe a Asii i monumentální vřetenové schodiště z dubového dřeva. Schodiště se nachází v rohu zámecké knihovny. Pozorný návštěvník si povšimne, že sokl schodiště zdobí ze dřeva vyřezaný ptáček, žába a ještěrka. Schodiště je dílem vídeňské stolařské firmy Karla Leistera. Ubytování v soukromí Lednice láká také k návštěvě zámeckého skleníku, akvária Malawi či k procházce k Minaretu. Na vrchol Minaretu Vás dovede 302 schodů. Za dobré viditelnosti můžete z této turecké věže dohlédnout až na Pálavu, Bílé Karpaty a také dokonce až na vrcholek věže Svatoštěpánského dómu ve Vídni. Lednice ubytování v soukromí Vás vyzve také k návštěvě okolních památek. Kdo navštíví Lednici, určitě by si neměl nechat uniknout příležitost k návštěvě Janohradu, zámku ve Valticích či Mikulova.

Ubytování v soukromí Lednice last minute

patří k oblíbeným typům ubytování také u milovníků cykloturistiky. K nejlákavějším cílům cykloturistů patří především Lednická stezka, která vede od umělé zříceniny Janův hrad k Obelisku, elektrárně Nejdek, Hraničnímu zámečku a chrámu Tří Grácií. Získáte tak jedinečnou možnost prohlédnout si také další stavby Lednicko – valtického areálu, které v tomto kraji nechal v historii postavit rod Lichtenštejnů. Ubytování v soukromí v Lednici Vás nezklame ani svými ubytovacími službami. Ubytovat se můžete v komfortně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Součástí ubytování v soukromí v Lednici last minute je obvykle také kuchyňka s jídelním koutem a úschova sportovního vybavení. K pohodlnějšímu hledání ubytování v Lednici můžete použít internetový portál Kamsi.cz.

Ubytování v soukromí v Podyjí vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Lednice ubytování nebo v okolí Lednice jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Lednice preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

lednice

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 996
okres_id:
typ_ubytovani_id: 886
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist