Apartmány Lednice | Kamsi.cz

Apartmány Lednice

Apartmány Lednice nabízí jedinečnou možnost k prožití rodinné dovolené, romantického prodlouženého víkendu i wellness pobytu v malebném prostředí jižní Moravy. Lednice stejně jako celá jižní Morava je zejména rájem pro milovníky historických památek, cyklovýletů a turistiky. Lednicko – valtický areál umožňuje návštěvníkům obdivovat v rozlehlém parku obdivovat památky, které zde zanechal slavný šlechtický rod Lichtensteinů. Dominantou Lednicko – valtického areálu je zejména zámek Lednice a zámek ve Valticích, avšak také v parku na Vás čeká řada pozoruhodných staveb. Fotografie můžete pořídit cestou z Lednice do Valtic u Chrámu Tří Grácií, u kaple Svatého Huberta nebo Rendez-vous neboli Dianina chrámu. Lednice apartmány můžete využít také k projížďce po dalších cyklotrasách. Neméně zajímavé zážitky slibuje Velký okruh Lednicko – valtickým areálem vedoucí z Lednice přes Bulhary, Pavlov, Mikulov, Sedlec, Valtice a Břeclav zpět do Lednice. Apartmány v Lednici se těší hojné návštěvě zahraničních i domácích turistů zejména díky možnosti prožít nevšední chvíle přímo v Lednici a poznat tak podrobně letní rezidenci bohatého šlechtického rodu Lichtensteinů. Zámek v Lednici nabízí návštěvníkům hned čtyři zámecké okruhy. Nejnavštěvovanějším je první zámecký okruh, odkud z rytířského sálu budete mít nádherný výhled na prostranství celého lednického zámku. V tomto sále se konají také svatby. První zámecký okruh nabízí návštěvníkům také možnost zhlédnutí nádherně vyřezávaných dřevěných stropů i samonosného vřetenové schodiště z dubového dřeva. Schodiště je zdobeno jemnými řezbami a symbolizuje tvarosloví burgundské a anglické pozdní gotiky. Pozorní návštěvníci mohou během prohlídky sami zaregistrovat, že na soklu zábradlí je vyřezán ptáček, ještěrka a žába. Schodiště bylo vytvořeno v roce 1851 během novogotické přestavby zámku za vlády Aloise II. knížete z Lichtensteina vídeňskou stolařskou firmou Karla Leistera. Sály v přízemí sloužily k pořádání společenských akcí, plesů a bálů.

Apartmány v Lednici

Lednice apartmány můžete využít také k návštěvě druhého zámeckého okruhu se soukromími pokoji knížecí rodiny a dozvědět se tak informace o jejich osobním životě. Apartmány v Lednici Vás zlákají také k návštěvě zámeckého skleníku i minaretu. Pěšky nebo na kole se můžete vydat také k romantické umělé zřícenině postavené v letech 1801 – 1808 podle plánů Josefa Hardtmutha. Stejný architekt je také autorem minaretu neboli Turecké věže. Apartmány Lednice jsou také skvělou příležitostí pro absolvování komentovaných prohlídek zámecké zahrady. Zámeckou zahradou Vás provede zahradní architekt a seznámí Vás s vývojem parku a na grafických listech Vám ukáže, jak park vypadal v historii.

Apartmány Lednice last minute

Apartmány Lednice last minute se nachází také nedaleko jihomoravského města Mikulov, Valtice a Břeclav. Vaši návštěvu proto můžete obohatit o zavítání do těchto koutů. Apartmány v Lednici Vás nezklamou ani svými komfortními ubytovacími službami. Těšit se můžete na pohodlné pokoje, vlastní sociální zařízení, barevnou televizi i připojení k internetu. Mnohé apartmány v Lednici last minute jsou vybaveny kuchyňským koutem s jídelnou. Ke stravování můžete využít také některou z místních restaurací a pochutnat si tak na typické moravské kuchyni i světových specialitách. Lázně Lednice i služby lednických hotelů nabízí možnost wellness služeb, během nichž dáte odpočinout nejen Vašemu tělu, ale také mysli.

Apartmány v Podyjí vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Lednice ubytování nebo v okolí Lednice jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Lednice preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

lednice

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 996
okres_id:
typ_ubytovani_id: 445
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist