Ubytování Lednice | Kamsi.cz

Ubytování Lednice

Jen stěží byste hledali na jižní Moravě malebnější obec než je Lednice. Ubytování Lednice je jako stvořené pro všechny, kteří touží po romantické atmosféře a rádi by se přitom seznámili s historií šlechtického rodu Lichtensteinů. Zažijte ubytování v Lednici jako oni! Jedním z nejnavštěvovanějších zámků v České republice je právě zámek Lednice, který patřil dlouhá století tomuto rodu původně pocházejícího ze štýrsko – dolnorakouského pomezí. Tento zámek se může pochlubit čtyřmi prohlídkovými trasami. Kdo se rozhodne pro návštěvu zámku Lednice, neměl by si určitě nechat ujít zhlédnutí reprezentačních sálů, jejichž skvostem jsou nejen nádherně vyřezávané dřevěné stropy vyhotovené pokaždé z jiného druhu stromu, ale především samonosné vřetenové schodiště vyhotovené z dubového dřeva spojující první zámecký okruh s druhým zámeckým okruhem. Budete-li se pozorně dívat a poslouchat průvodkyni, spatříte na schodiště vyřezanou ještěrku, ptáčka a žábu. Ubytování v Lednici Vás přesvědčí o tom, že si Vaši pozornost rozhodně zaslouží také ostatní zámecké okruhy. Umělá barokní krápníková jeskyně je skvělou volbou zejména pro děti. Milovníci květin se mohou kochat krásnou výzdobou nejen v zámecké zahradě, ale také ve skleníku. Lednice ubytování se však v žádném případě neomezuje pouze na návštěvu zámku Lednice. Od zámku se totiž procházkou můžete vydat k Minaretu neboli Turecké věži. Autorem této atraktivní stavby je Josef Hardtmuth a minaret byl postaven na přelomu 18. a 19. století.

Ubytování v Lednici

Procházkou od zámku nebo od Minaretu můžete pokračovat dále k Janovu hradu. Janohrad byl postaven jako lovecký zámeček v letech 1801 až 1808. Dá se tedy tvrdit, že Janohrad je pravým důkazem romantických zřícenin neboli napodobenin starých, rozpadajících se hradů. Romantickou atmosféru Janohradu dokresluje řeka Dyje, která tuto stavbu obtéká hned ze tří stran. Perlou této stavby jsou tři točitá dubová schodiště. Ubytování v Lednici se vyplatí rezervovat si na déle než jednu noc, neboť jeden den by Vám stěží stačil na prohlídku zámku Lednice, Janohradu a Minaretu. Na kole se můžete vydat okolo lednických rybníků, u každého, z nichž se nachází některá z romantických staveb. Nad Mlýnským rybníkem se tyčí Appolonův chrám, který dnes slouží jako vyhlídková terasa. Rozhodnete-li se pro ubytování Lednice také z důvodu zajímavých cyklistických cílů, pak se můžete vcelku pohodlně z Lednice dostat na kole do sousedních Valtic a projet tak kolem kaple sv. Huberta a Dianina chrámu. Odpočinout si můžete také u chrámu Tři Grácie nebo Další možností pro cyklovýlet při pobytu Lednice ubytování je cesta z Lednice do Mikulova.

Ubytování Lednice last minute

Lednice ubytování je také skvělou příležitostí k přechodu Pálavy nebo plavbě po zámecké Dyji. V pozadí by určitě nemělo zůstat ani Pohansko s velkomoravskou výstavou. Ubytování Lednice last minute je ideální volbou pro prožití rodinné dovolené, prodlouženého víkendu i školních výletů a různých exkurzí. Ubytování v Lednici last minute Vás přesvědčí o tom, že dovolená na jižní Moravě je to, po čem jste už dlouho toužili.

Vyberte si v Lednice ubytování nebo v okolí Lednice jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Lednice preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

lednice

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 996
okres_id:
typ_ubytovani_id:
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist