Ubytování v soukromí Plzeň | Kamsi.cz

Ubytování v soukromí Plzeň

Ubytování v soukromí Plzeň nabízí jedinečnou možnost k prožití prodlouženého víkendu, dovolené či různě dlouhých výletů ve městě Plzni, které bylo v roce 2015 vyhlášeno evropským hlavním městem kultury. Město Plzeň se rozkládá na soutoku řek Mže, Radbuzy, Úhlavy a Úslavy, v nichž vzniká řeka Berounka. Láká k pobytu jednotlivce, různě velké skupiny, školy, rodiny s dětmi i zamilované páry. Do Plzně rády přijíždí také firmy na různé konference a semináře. Ubytování v soukromí v Plzni poskytuje útulné ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Plzeň ubytování v soukromí v mnoha případech disponuje také kuchyňkou s jídelním koutem, kde si můžete připravit něco rychlého k jídlu. Na dobrém obědě či lahodné večeři si můžete pochutnat také v některé z plzeňských restaurací.

Ubytování v soukromí v Plzni

Ubytování v soukromí v Plzni Vám umožní blíže poznat samotné město Plzeň i jeho okolí. Město Plzeň se může pochlubit více než 700 let starou historií. Za tuto dobu bylo v metropoli západních Čech mnoho nádherných staveb v historickém centru. Dominantou města je gotická Katedrála svatého Bartoloměje. Stavba se může pochlubit 102 metrů vysokou věží a tím pádem také nejvyšší kostelní věží v Česku. Její vyhlídka se nachází ve výšce 62 metrů a vede k ní 301 schodů. Dalšími významnými církevními památkami je františkánský klášter s kostelem Nanebevzetí Panny Marie a barokní budovy kláštera dominikánek s kostelem sv. Anny z let 1711 – 1714. Ubytování v soukromí Plzeň Vás zavede také k druhé největší synagoze v Evropě. V centru najdete také několik muzeí a galerií. Příjemnou procházku po historickém centru města Plzně můžete zakončit v některých z místních kaváren či restaurací. V létě si můžete místní atmosféru vychutnat na některé ze zahrádek s výhledem do rozkvetlých sadů. Plzeň ubytování v soukromí nabízí také celou řadu kulturních akcí a atrakcí pro rodiny s dětmi. Za kulturou si můžete vyjít například do Nového divadla či do kreativní zóny DEPO2015. Rodiny s dětmi rády zavítají do DinoParku, zoologické zahrady, Muzea loutek či Techmanie science center. Zábavu nabízí také Divadlo Alfa.

Ubytování v soukromí Plzeň last minute

Ubytování v soukromí Plzeň last minute nabízí pohodlné ubytování také těm, kteří se rozhodnou přijet do Plzně na dovolenou, prodloužený víkend či různě dlouhý výlet tak zvaně na poslední chvíli. Pobyt v Plzni můžete využít také k výletům do okolí města Plzně a navštívit tak například zříceninu hradu Radyně, zámek Mamětín, Vojenské historické muzeum na demarkační linii v Rokycanech či vodní nádrž Hracholupy. Ubytování v soukromí v Plzni můžete vyhledat také pomocí internetového portálu Kamsi.cz, kde najdete bohatou škálu nejrůznějších typů ubytování. Ubytování v soukromí v Plzni last minute Vás přesvědčí také o tom, že také dovolená v České republice má své kouzlo.

Ubytování v soukromí v Plzni vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Plzeň ubytování nebo v okolí Plzeň jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Plzeň preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

plzen









{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 45
typ_ubytovani_id: 886
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist