Penziony Plzeň | Kamsi.cz

Penziony Plzeň

Penziony Plzeň představují jedinečnou možnost pro útulné ubytování během Vašeho prodlouženého víkendu. V Plzni můžete prožít také dovolenou či se sem vydat jen tak na výlet. Penziony v Plzni nabízí komfortní ubytování pro rodiny s dětmi, pro jednotlivce i větší skupiny. Do Plzně zavítají také základní a střední školy na školní výlet. Mnohé Plzeň penziony rády přichystají pohodlné ubytování také pro firmy, které by zde rády uspořádaly firemní semináře, konference či různé teambuildingy. Jedním z důvodů oblíbenosti města Plzeň u turistů je bohatá historie, která se k městu váže. Více než 700 let životnosti města Plzně se odráží v dech beroucích stavbách v historickém centru. Město Plzeň získalo v roce 2015 titul Evropského hlavního města kultury, což nasvědčuje tomu, že se zde rozhodně nudit nebudete.

Penziony v Plzni

Penziony v Plzni láká k návštěvě mnoha zajímavých turistických cílů. Historické centrum města Plzně se může pochlubit monumentální gotickou katedrálou s nejvyšší kostelní věží v České republice. Z ochozů věže budete mít skvostný výhled na celé město Plzeň. Katedrála sv. Bartoloměje je národní kulturní památkou. Cenná je také opuková socha na hlavním oltáři, které se přezdívá Plzeňská madona. Další cennou pamětihodností města Plzeň je Velká a Stará synagoga připomínající židovskou menšinu také v západních Čechách. Penziony Plzeň jsou skvělou volbou také pro rodiny s dětmi. Pestrý celodenní program pro rodiny s dětmi nabízí plzeňská zoologická zahrada i s přilehlým DinoParkem. Plzeň penziony Vás zlákají také k návštěvě Muzea loutek nebo strašidel. Příjemné odpoledne můžete prožít také v Techmanii science center. Krásné zážitky si odnesete také z návštěvy labyrintu středověkých chodeb Plzeňského historického centra.

Penziony Plzeň last minute

Penziony Plzeň last minute si užijete také v případě, že se rozhodnete pobyt v tomto západočeském městě využít k návštěvě některých kulturních zařízení a akcí. Za kulturou si tak můžete zajít do Divadla J. K. Tyla, Plzeňské filharmonie nebo Divadla Alfa. Mladší generace jistě nepohrdne hudebním programem klubu Jazz Rock Café nebo Buena Vista. Penziony v Plzni si užijete také, když se rozhodnete udělat si výlet do okolí města Plzně. K nejlákavějším turistickým cílům patří gotický hrad Gutštejn, zřícenina hradu Radyně, Vojenské historické muzeum na demarkační linii v Rokycanech nebo CHKO Křivoklátsko. Penziony v Plzni last minute Vám pomůže vyhledat internetový portál Kamsi.cz.

Penziony v Plzni vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Plzeň ubytování nebo v okolí Plzeň jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Plzeň preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

plzen

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 45
typ_ubytovani_id: 6
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist