Ubytování Plzeň | Kamsi.cz

Ubytování Plzeň

Ubytování Plzeň představuje jedinečnou příležitost pro prožití pohodového víkendu i dovolené plné odpočinku. Město Plzeň láká k návštěvě zejména rodiny s dětmi i různě velké skupiny. Ubytování v Plzni se těší velké oblibě také u zamilovaných párů, kteří se rozhodli právě v Plzni prožít pár dní romantiky. Plzeň je jako stvořená také pro pořádání nejrůznějších firemních seminářů, konferencí i teambuildingů. Není divu, vždyť Plzeň ubytování nabízí kvalitní ubytovací služby, milý a ochotný personál i bohatou možnost wellness zážitků. Ubytovat se tak můžete v některém z plzeňských penzionů, hotelů, apartmánů i ubytování v soukromí. Pokoje s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu jsou dnes samozřejmostí. Apartmány a ubytování v soukromí ve většině případů disponují také kuchyňkou se základními kuchyňskými spotřebiči, vařičem a ledničkou. Ke stravování však můžete využít také některé z plzeňských restaurací a pochutnat si tak na místních specialitách.

Ubytování v Plzni

Město Plzeň bylo v roce 2015 vyhlášeno za evropské hlavní město kultury a tak je i ubytování v Plzni považováno za skvělý výchozí bod pro poznávání plzeňských pamětihodností i místní kultury. Město Plzeň se může pochlubit historickým centrem, jehož dominantou jsou barokní i renesanční domy. Při procházce můžete projít také uličkami, které připomínají období středověku. Dominantou města Plzně je bezpochyby katedrála sv. Bartoloměje s vůbec nejvyšší kostelní věží v Čechách. Plzeň ubytování Vám přijde vhod také ve chvíli, když se rozhodnete pro návštěvu plzeňského pivovaru Prazdroj, ve kterém se vaří pivo již od roku 1842. Prohlídková trasa Vás provede místy, kde se Pilsner Urquell od počátku vyrábí. V prohlídce je zahrnuta také prohlídka historických pivovarských sklepů a ochutnávka. Navštívit můžete také plzeňské Pivovarské muzeum. Ubytování Plzeň si užijete také s dětmi, které můžete vzít na prohlídku do Muzea loutek. Známé loutkové postavičky Spejbla a Hurvínka se totiž zrodily ve městě Plzeň. Zavítat můžete také do plzeňské zoologické zahrady či do plzeňského podzemí.

Ubytování Plzeň last minute

Ubytování v Plzni je skvělou příležitostí také pro návštěvu mnoha zajímavých míst v okolí města Plzeň. Nejlákavějšími turistickými cíli v okolí města Plzeň jsou bezpochyby rozhledna na Křížovém vrchu, hrad Radyně, zřícenina hradu Krašov či zámek Nebílovy s procházkou naučnou stezkou. Ubytování v Plzni last minute je skvělou možností k ubytování zejména pro ty, kteří rádi plánují prodloužené víkendy či týdenní dovolené tak zvaně na poslední chvíli. Ubytování Plzeň last minute se Vám podaří najít velmi dobře díky internetovému portálu Kamsi.cz.

Vyberte si v Plzeň ubytování nebo v okolí Plzeň jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Plzeň preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

plzen

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 45
typ_ubytovani_id:
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist