Apartmány Plzeň | Kamsi.cz

Apartmány Plzeň

Apartmány Plzeň jsou skvělou příležitostí pro prožití pohodového víkendu v malebném západočeském městě. V Plzni můžete prožít prodloužený víkend, dovolenou či různě dlouhé výlety. Do Plzně rády zavítají školy, firmy, rodiny s dětmi, senioři, jednotlivci i zamilované páry. Apartmány v Plzni jsou obvykle vybaveny pokoji s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Mnohé Plzeň apartmány nabízí také možnost úschovy kol či kočárků. V apartmánech najdete také kuchyňku s jídelním koutem, kde si budete moci připravit něco rychlého k jídlu. Ke stravování můžete využít některou z plzeňských restaurací.

Apartmány v Plzni

Apartmány v Plzni se nachází v evropském hlavním městě kultury pro rok 2015. Město Plzeň může být náležitě pyšné na své historické centrum s barokními a renesančními domy. V historickém centru je možné najít také několik uliček, které připomínají období středověku. Chloubou města Plzně je katedrála sv. Bartoloměje s nejvyšší kostelní věží v Čechách. Na hlavním oltáři katedrály je umístěna opuková socha, která je známá jako Plzeňská madona. Apartmány Plzeň jsou také skvělým výchozím bodem pro prohlídku Loosových interiérů, Velké a Staré synagogy i historického podzemí a Pivovarského muzea. V městě Plzni se již od roku 1842 vaří pivo Pilsner Urquell, které město Plzeň proslavilo po celém světě. Plzeňské Pivovarské muzeum sídlí v historickém jádru města v původním právovárečném domě z 15. století. V muzeu se dozvíte zajímavé informace o různých způsobech výroby i pití piva v historii, budete mít příležitost prohlédnout si pozdně gotickou sladovnu, původní hvozd i tzv. valečku a historické ležácké sklepy. Součástí prohlídky je také ochutnávka třetinky piva Pilsner Urquell. Plzeň apartmány Vás zláká také k prohlídce Muzea loutek, kde se můžete setkat s oblíbenými večerníčkovými postavičkami Spejblem a Hurvínkem, které pochází právě z tohoto města. V Muzeu loutek si můžete prohlédnout také další loutky i loutková divadla, která působila na Plzeňsku již od poloviny 19. století. Loutky si budete moci nejen prohlédnout, ale také si s nimi zahrát divadlo.

Apartmány Plzeň last minute

Apartmány Plzeň last minute ztvárňují skvělou volbu především pro ty, kteří z nejrůznějších důvodů hledají ubytování pro svou dovolenou, prodloužený víkend, služební cestu či jinou příležitost tak zvaně na poslední chvíli. I apartmány v Plzni last minute mohou svým hostům nabídnout nadstandardní služby. Apartmány v Plzni můžete hledat prostřednictvím internetového portálu Kamsi.cz. Apartmány v Plzni Vás přesvědčí o tom, že také dovolená v České republice v sobě obnáší své kouzlo.

Apartmány v Plzni a okolí vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Plzeň ubytování nebo v okolí Plzeň jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Plzeň preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

plzen

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 716
okres_id: 45
typ_ubytovani_id: 445
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist